• Krátkometrážní

Městečko South Park (1997) (seriál)

Líbí se mi jak mají udělané postavičky. Při každým díle padám smíchy. :)

The Sylvester & Tweety Show (1976) (seriál)

Sylvester & Tweety jako vždy. Pobavilo mě to. Podobný jako Tom a Jerry. Za mě 4*.

Sinister (2012)

Takže.... Celej film v tmavotě. Třičtvrtě filmu koukal na filmy, a pořád odpočítávání. 3,2,1. Jednim slovem *NUDA*

Nitro (2007)

Za mě dobrý 81%, ale čekal jsem že to bude víc o autech než to bylo, ale ten konec sem fakt nečekal ..

Game Over (2010) (studentský film) odpad!

Co timhle jako chtěli dokázat !? Největší kravina tohoto století ...

Šmoulové (1981) (seriál)

Modrá země, modrý malý roztomilý bytosti, modrá dětskà klasika. Nejen dětská, i teď se na Modrásky rád podívám. Šmoulové a jejich boj s Gargamelem a jeho kocourem Azraelem, vždycky zvítězí Modrá země a celý,celičký díl jsem vždy hrdě fandil. Nejlepší seriál mých dětských let!!

Přátelé (1994) (seriál)

Jednoznačně jeden z nejlepších seriálů. Tolik vtipných scének. Dříve sem na to moc nekoukal. A TO BYLA CHYBA ! (-_-)

Far Far Away Idol (2004)

Tak tohle se mi docela i líbilo.. (-_-) Ale fandil sem Kocourovi protože toho mám nejradši (-_-)

Valiant (2005)

Takže .. Tento film mě moc nepřekvapil. Myslel sem si, že tam budou ptáci bojovat, a né že jen něco budou doručovat. Prostě nebyl to můj šálek kávy, ale protože to nebylo ani zas tak moc strašný tak nemůžu dát pod 3*, sice sem přemejšlel chvílema nad 2* ale rozhodnutí je konečné. :]

Divoký Stomp (2007)

Dobrej filmek, původně sem si myslel že mě nebude bavit ale ... Sem spokojenej :). Jen do toho mohli dát lepší muziku jinak nic víc :).