• Krátkometrážní

Kouzlo draka (1991)

No. Očekával sem to o dost lepší podle %. Bohužel jsem se spletl, a to hodně. Prostě nejsem na Tchaj-wan, Japonsko atp. od nich mě tyhle starý filmy nebaví. Pár vtipných scén a hlášek tam bylo, a jenom díky tomu ta 1*! Naprostý propadák, nic víc. To jsem zase jednou naletěl %, no, bohužel, ztracený čas.21%!

Flek (2001)

Hmm.. Pak že psi nejsou vděčný! Pak že psi nejsou chytrý! "Půjdeš s námi do parku? Na co, abych čuměl jak čumíš na psa co jenom čumí?" 76%

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (2013) (pořad)

Pohlreich vaří dobře, ale je furt někde. Neřeknu nic - Ano šéfe, pro něj klasika, ale má zase dalších 10 blbovin. Všude jde o to stejné - Jak má Prima vydělat! Zatím sem dal 3*, ale budu Pohlreicha postupně snižovat, všude jde o to stejné tak na co dávat všemu třeba 4* když to už je ohraný. Ještě něco takovýhleho, ..... s Pohlreichem tak se zachvíli doklube na odpad!. Bohužel, vaří dobře sice, má to pěkně udělaný,ale bohužel. Takže asi tak, no.

Rodičovský manuál (2012)

Proč ta kritika? Jo je pravda že tam občas nebyly zrovna výborné části, ale ani tak špatné. Pro mě dobrá, večerní komedie. 80%

Tajemná odhalení (2013)

Přestože jsem si myslel že tobude odpad!, rozhodl jsem se na to podívat. Chvílemi tedy příšerná nuda, ale jinak v poho, přemýšlel jsem nad 4mi*, ale přistoupil jsem k 3*. 69%

Projekt X (2012)

Velmi dobrej filmek na večer. Akorát se mi na konci nelíbilo to zapálení, to se mi zdálo až moc přehnaný. A nečekal sem, že takhle hodně zlikvidujou ten dům. :D

Kráčející skála 3: Spravedlnost (2007)

Kráčející skála: 1 - velmi dobré, velké těšení se na 2ku. 2 - velké sklamání, čekal sem od toho fakt víc. 3 - ta to završila hrozně.