Štěstí (2005)

Film si mě získal svou neskutečnou lidskostí - tím, jak je strašně blízký každodennímu životu. Jsou v něm příběhy, které se nám můžou stát kdykoliv a kdekoliv a celým tím příběhem se táhne jedna hlavní otázka. Co je to štěstí? Jak vlastně vypadá? A jak ho poznáme? Je fakt, že tohle je hodně bittersweet Štěstí.

Requiem pro panenku (1991)

Husí kůži jsem měla už od úplného začátku - a co teprve to, že se podobný příběh opravdu stal? No hrozná představa... Ale film je fakt působivý, dobře udělaný - perfektní herecké výkony Geislerové, Hrzánové a Holubové a to vše doplňuje dobrá hudba. Na tehdejší dobu opravdu kvalita.

Dracula (1996) (divadelní záznam)

Jeden z muzikálů, který má na svědomí muzikálový boom přelomu tisíciletí. Je moc pěkný. I Hůlku jsem v něm překousla. Má příběh, pěkná taneční a hudební vystoupení a nádhernou hudbu a texty. Kde se na něj hrabou všechny ty kleopatry, golémové a lásky, co jsou lásky.

Kameňák 3 (2005) odpad!

No tyvole, Troška, to se teda máš čím chlubit - promiň, že ti tykám a že jsem trošku buranská, ale jak se do lesa volá... jako - hodit do "filmu" kozatou vymatlanou pornoherečku - to je fakt terno... Tak mě napadá jedna malá souvislost - tenhle "film" je asi stejně kvalitní jako politické volební šoty NEI, za kterou ta blbka Buster kandidovala... zvláštní - to je nějaké znamení:-)

Kameňák 2 (2004) odpad!

Za co nás ten Troška trestá? A v jakém pomatení smyslů jsem se dívala na tuhle kopu sraček? No - na alkohol se vymlouvat nemůžu, protože nepiju, takže nevím... Ale vím, že se už budu řídit heslem: Troškařice nikdy více!!!

Kameňák (2003) odpad!

Cože je to hlavní heslo na plakátu?! Proč bychom se netěšili, když nám pánbůh humor dal?! No já snad špatně vidím... anebo asi nemám holt smysl pro humor...

Andělská tvář (2001)

Tak musíme uznat, že oproti jiným hrůzám Trošky, je tohle o stupeň lepší... ne - stupeň je moc: stupínek. Snaha byla a to se cení - 2 hvězdy za výpravu a kostýmy - jo a celkem ucházející trailer - ten "film" strčí hravě do kapsy:-)

Princezna ze mlejna 2 (2000) odpad!

Proboha co to je???!!! Tohle je pohádka? A proč je na plakátu pohádce o princezně ze mlejna odporný uřvaný a uvřískaný čert??? Brrrr z toho mám husí kůži!

Z pekla štěstí (1999)

A co jste si od téhle variace na pohádku, pane Troška, sliboval?

Princezna ze mlejna (1994)

1 hvězdu za to, že ne každá princezna musí být ověšená cinkrlátky, zlatem a napentlená v drahých šatech a 2 za naprosto geniální a bezchybnou Lucku Bílou - to ona pro mě byla princeznou tohoto večera...