Vodní svět (1995)

Krásne atmosferický film, ale jednu hviezdičku musím ubrať za bungee jumping na obyčajnom lane. To snáď scenárista nemyslel vážne.

Dobrý synek (1993)

Určite nadpriemerný thriller, v ktorom sa stále niečo deje a práve preto mi prišiel byť veľmi krátky. Skončilo to skôr ako to začalo, možno tomu chýbalo veľkolepejšie finále.

Sám doma a bohatý (1994)

Mňa tento film rozhodne neurazil a keď som bol menší, tak som to dokonca žral. Porovnávať to s filmom Sám doma však nemá zmysel, nejde o žiadne pokračovanie či súvislosť s perfektným filmom od Columbusa.

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004) odpad!

Vzbudilo to vo mne emócie. Tak som sa nasral, až mi bolo do plaču. Naozaj je to zlý film, tunajšie hodnotenie vôbec neklame.

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Hovorí sa, že takýto film sa dá v pohode pozerať ak pri tom vypnete mozog. Ale tu sa to nedalo - aby som si tento film užil, musel by som si mozog z hlavy vystreliť. Vždy keď je rodina v koncovej situácii, niekto z nich si spomenie na nejakú hypernochromickú vzduchoinfračnú melantelickú blbosť a problém je vyriešený. Tento film je zlátanina, kde je možné naozaj všetko a ešte nikdy som za hlavu pri emočných scénach nechytal za hlavu tak, ako pri tomto filme. Tá malá opica je otrasná a nechutná, rovnako ako väčšina trikov v tomto filme (nehovorím, že všetky). Keď chlapec hovorí na toho robota, aby si spomenul na to čo má v srdci (ten robot), tak som sa radšej otočil. Jediné, za čo film stojí, je herectvo Oldmana a zopár originálnych nápadov. Ale ako hovorím, o hrdinov sa nemusíte báť, v pohode dokážu zostrojiť stroj času, odniekiaľ vytiahnu nejakú hyperzbraň, alebo preletia prostriedkom planéty.

Strašáci (1971)

Videl som len časť filmu, kde sa banda psychopatov dobíja do domu. Bolo to pôsobivé, malo to gule, ale nemôžem dať 5 hviezdičiek, lebo som nevidel celý film. Snáď nabudúce. Inak Hoffmanovo odhodlanie je neuveriteľné, kvôli nemu som uveril celej tej neuveriteľnej situácii.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Stiffler už nie je taký vtipný a Finch - moja naobľúbenejšia postava z jednotky v dvojke nerobí nič iné ako cvičí nejaké trápne sexistické umenie. Hlavné však je, že sa bolo na čom zasmiať.

Prci, prci, prcičky (1999)

Taktiež ak uvidíte v nejkom filme Seanna Williama Scotta, poviete si "aha, Stiffler!"?

Někdo se dívá (1993)

Ako to dopadlo? Keď dlhšiu dobu nebola erotická scéna zaspal som...