Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

První serií se věci rozjíždí. Druhá je spíše o vztazích. Třetí je mix vtipů, vztahů a života. Čtvrtá je jako slabší třetí. Pátá série na kvalitě ubírá, protože nesmysly přešly z myšlenek hlavní postavy do reálného života.. Jedinečný seriál. Perfektně volená hudba doplňující dané dění - Eels, Colin Hay, John Cale, U2, Ted´s Band..

Trainspotting (1996)

Většina nejlepších filmů překračuje dvouhodinovou stopáž a i tak mají co říct. Trainspotting je jen slepení "vtípků", které májí problém ukočírovat svých 94 minut.

Karcoolka (2005)

Animací tento film příliš neosloví, ale oproti ostatním současným dílkům (Auta, Za plotem) má Karcoolka zajímavější pointu a není tak moc cliché.

Osvícení (1980)

Film mi přišel velmi nestrašidelný, zdlouhavý až nudný a chaotický.. Nicholson mi přišel až příliš "divadelně" šílený - tj. ač se šíleně pohyboval a choval, tak to stále vypadalo jen jako hra a ne jako šílenost.. Za shlédnutí film stojí především proto, že je tolikrát přeparodován.

Ultraviolet (2006)

Velké klišé připomínající mix reklamy na kosmetiku a trailerů na pc hry. Sem tam zajímavý sci-fi nápad, ale Milla měla před natáčením možná trošku zlepšit bříško a jakákoliv náhodná opice měla napsat lepší scénář. Trošku to dokonce připomínalo Equilibrium

Obávaný bojovník (2006)

Koncepcí mi to připomínalo animovaná Auta, ale s menším počtem klišé.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Hvězdička pro Chucka Norise za to, že dokáže dělit nulou a dvakrát napočítal do nekonečna. Seriál je hodně hloupý.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Monty Python filmy se mi velmi líbí, protože je v nich "to nejlepší" z jejich humoru. Seriál mě nezaujal.

Důkaz (2005)

Od filmu z prostředí vědy by se dalo očekávat několik věcí, nad kterými by se měl divák zamyslet. To se ale nestalo a tak šlo spíše o romantický film se skvělými hereckými výkony a s matematiky chvilkami.