Korporace (2003)

Poměrně neucelený pohled na korporace, které díky globalizaci získávají na síle a tím (podle tohoto dokumentu) dělají dost zla. Podobných děl už bylo k vidění dost, ale že se Fanta vyráběla pro nacisty pro mě byla nová informace.

Postal (2007)

První Uweho film který se podobal herní předloze a byl dokonce i zábavný.

Mrtvý vesmír (2008)

Ač jde dějově spíše o intro, tak doporučuju napřed dohrát hru - je příjemné poznávat ve filmu místa, kde jste "byli". Film bez hry je čistě průměrný.

Smetánka (2008) (seriál)

Seriál pro holky alá Gilmorova děvčata nebo Gossip Girl

Xena (1995) (seriál)

V celku nešpatně využitých 6*22*0,67 hodin. Seriál o spřízněnosti duší a dobách kdy záleželo na hrdinství a lásce. Za absolutní vrchol dokonalosti považuji dva muzikálové díly a velmi si cením komiky v dílech s hostujícími "hvězdami" jako Ted Raimi, Kevin Smith, Alexandra Tydings a především král zlodějů Bruce Campbell. Slabších dílů bylo dost, ale rád bych si někdy pustil i sedmou sérii...

Tupac: Vzkříšení (2003)

Rapper, který se proslavil tím, že umřel.. alespoň u mě.

Jesus Camp (2006)

Amerika je fanatická - to víme, ale nezdá se vám, že tenhle dokument to podává jednostranně?

Alien Apocalypse (2005) (TV film)

Nízkorozpočtové komediální sci-fi o patriotismu a lidské soudržnosti... k dokonalosti daleko, ale vyjít to před dvaceti lety, tak je z toho dnes kult

Velkej biják (2007)

Viděl jsem všechny parodované filmy a scénky (kromě posledního supermana), kolem všech zde parodovaných děl byla mohutná reklama (vyjma Click a Nacha - Božího válečníka), všechny v mých očích byly docela naprd (s vyjímkou Click).. ergo u tohohle jsem se bavil. Je to parodie, takže kdo neviděl původní filmy, tak nebude chápat. *** a půl, tak jsem to zaokrouhlil nahoru.