Chyťte doktora (2007)

Čekala jsem větší kravinu, ale dalo se to v pohodě dokoukat bez újmy na zdraví. Kupodivu mě více bavily vedlejší role - tradičně roztomilý Hádek nebo cameo Vašuta. Škoda scénáře, mohl být trochu propracovanější nebo alespoň vtipnější, pokud bychom trvali na nynějším plytkém příběhu. Oceňuji snahu o trojnásobný děj, ale minimálně konec působí odflákle a zasloužil by si jiné rozuzlení. Malátný mi ani moc nevadil, zato jeho hudba značně...

Velký táta (1999)

Klasické předvídatelné schéma, což mi většinou nevadí, ale musí tam být něco navíc, co by film pozvedlo. Tady mi to "něco" prostě chybělo. Sandlera mám ráda, nevadí mi, ale tentokrát jsem bohužel nezaznamenala ani náznak typického humoru a celkově morální ponaučení bylo na mě až moc americké.

Nebezpečné hry 2 (2004)

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš... Jednička velice zdařilá, tohle je ale klasický video film.

Když vaří táta (2012) (pořad)

Dvě hvězdy za pár receptů, které sice nepřináší nic moc nového, ale nevadí, neurazí, mohou posloužit jako inspirace na rychlá a jednoduchá jídla. Bohužel ten zbytek... ufff... Pořady o vaření mám ráda, ale co je špatného na klasickém konceptu, kde kuchař vaří, popř. dává nějaké tipy a tím to končí? Ne všechny pořady musí být akční. Proč se proboha pořád někdo snaží vytvářet nové "originální" pořady o vaření s příběhem, kde vystupují toporní neherci se špatně naučenými dialogy? Neuvěřitelně mě otravují předěly mezi jednotlivými jídly, které se musí vyplnit bezduchým "spontánním" žvatláním "ze života rodiny". Samotný kuchař je fajn, i když radši ho jen poslouchám. Bohužel celé to nesmyslné divadlo okolo ho značně sráží.

Jako nikdy (2013)

Asi to není film pro všechny, ale mně se celkem líbilo. Výborné herecké výkony a téma. Umírání, potažmo čekání na smrt stojí za prd, to asi všichni tak nějak tušíme. Jako nikdy si nebere servítky a ukazuje poslední část života bez zbytečných příkras.

Labyrint (2015) (seriál)

Možná bych sérii o jeden díl zkrátila, ale to už bych byla opravdu velkej hnidopich. Výborný propletený děj, občas nějaké to klišé, které mi ale kupodivu nijak nevadilo. Strach tyhle mystérie prostě umí, takže............... I want more!!! Edit: Druhá a třetí série jsou stále fajn, ale už nemají to kouzlo, které je v první řadě. Možná až moc překombinované a občas nelogické.

Musíme si pomáhat (2000)

Vtipné a odlehčené momenty během vteřiny střídají momenty mrazivé, které připomínají vážnost a absurdnost doby. Je fajn, že i u filmu z druhé světové války se může člověk zasmát. Nejde ale o prvoplánové vtipy, téma je zpracováno vkusně a především citlivě. Jedinou mojí výtkou je příliš dlouhá stopáž.

Bathory (2008)

Těch 400 mega někdo sbalil do tašky a už ho nikdy nikdo neviděl, ne? :D Podobnou výpravu má každá druhá pohádka, kterou produkuje čt na Vánoce. Propadák to nebyl, ale 3 hvězdy jsou maximum, co můžu dát. Navíc, proč ten šílený dabing?

Pokušení (2009)

Škoda konce, mohlo to být za 4...a taky celkově bych čekala více emocí, místy to bylo lehce jalové a nedotažené. Ale v základu to není nic proti ničemu, navíc herecké obsazení na jedničku :)

Španglicky snadno a rychle (2004)

Čekala jsem klasickou Sandlerovinu, ale byla jsem příjemně překvapená. Oceňuji, že film nesklouzl do klasického schematu romantické komedie, i když popravdě ten happy end bych si fakt moc přála...:)