Bournův mýtus (2004)

2. Cast z 3, pokracuje tak jak ma, Matt opet predvadi "one man show" a akce se jenom hrne a vy doufate ze to snad nikdy nebude konec...

Agent bez minulosti (2002)

Tato serie je extra....a moc konkurence nema, pro fanousky akcni podivane jasne volba, od te doby Matt jeden z mych nejoblibenejsich hercu, jeho vykon naprosto pompézní : ))

Transformers (2007)

Ani nevim co k tomu napsat, kravina na ntou s deckyma mluvicima robota, prirovnal bych to ke strazcum vesmiru, hruza a des bes, s nulovym dejem, opravdu jenom pro popkornožravce a přerostlé děti

Pád do ticha (2003)

Krása stíhaná nádherou, co víc říct. True story : )

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Co k tomu říct...Nejlepší film všech dob? ale kdeže pánové, kdeže...ani za vsechny prášky sveta. Všechno to vypada tak krasne, az je to místy přeslazené. Ve vězení je půka věznů hodnějších než armáda spásy. Je hodně lepších filmů. 4 a to prehanim

Fontána (2006) odpad!

Nechci srážet kvalitu filmu, ale prostě mě tento film neřekl naprosto nic. Podle hodnocení vidím, že asi není moc lidi co sdílejí můj názor a když čtu ty komentáře tak ani nestačím žasnout např. DJKOMA (naprosto sem to nepobiral) Dávám jednu hvězdičku za Rachel, jinak je to pro mě podprůměrná slátanina o ničem EDIT: Me ten film nedá spát : / říkám zkusím znova, ale prostě NE, to není možné, jenom sem si ti to připoměl hned mě to zase usadilo do kolen!! A znova si říkám PROČ? Proč musel dané téma o lásce, věčnosti, smyslu života...? zasazovat do takových scén, ja kdyz vidim tu kouli s stromem tak!!!! Prostě toto ne, ne a jeste jednou ne, objektivní hodnocení tak na 50-60% a Afranovsky si o sobe opravdu mysli neco co fakt není, protože toto není veledílo a snaží se být nečím čím není a ani byt nemůže!!!!!!!!!!!!

Pokoj 1408 (2007)

Bohužel s knížkou jsem zatím neměl tu čest, ale film mě docela oslovil na to abych si ji prečetl : )) Začátek filmu trochu slabší, atmosféra nedosahuje dalších částí filmu, ale potom na mě čekala krásná podívana ve ktere si John Cusack střihl více než parádní roli. Film můžu jenom doporučit...

Andromeda (2000) (seriál)

Ty jo ale myslim ze 1 díl byl koukatelný

Poslední akční hrdina (1993)

Prvních 40 minut na 4, dalších 30 na 3, dalších 20 na 4, zbytek 2..takze :D ne jako parodie na sebe sama vyvedena v par momentech a hlaskach :D (Sylvester a pak Odkaz na Terminatora me dostaly)