V peřině (2011)

Jedna hvězda za Písek, jinak bych musel ohodnotit známkou odpad. Nic tak nudného jsem v životě neviděl. Film, dá-li se tento paskvil takto nazvat, jsem viděl na sedmkrát. Pokaždé jsem usnul. I přes to, jsem si ho opět pustil. Avšak jen kvůli tomu, zda neuvidím náš dům. Herci hvězdní, ale trapní. Balzerová neumí zpívat a Bílá neumí zpívat na playback. Už nikdy více!

Probudím se včera (2012)

Špatné...Orbit byl vidět opravdu na každém kroku. Hned v zápětí ho stíhal Big shock, Wolkswagen, Teta, Lobkowicz a další reklamní taháky. Michal Foret opravdu nemá věkem co dělat na gymnáziu. Proboha to už nemáme mladě vypadající herce?! Jiří Mádl podílející se na spolupráci na scénáři? Možná proto to tak dopadlo...Na to, že je tento film 4dny v kinech tam moc lidí nebylo. Asi dvacet, což také svědčí o kvalitě. Navzdory tomu všemu, musím taky přidat nějaé pozitivum. Obnovili jsme si znalosti o minulém režimu a Jiří Mádl byl někdy, ale opravdu jen někdy vtipný. Proto 2**

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Asi nejsem na tyto staré filmy stavěný. Dokoukal jsem to, občas se i zasmál, ale to bylo tak vše. Nejvíc mě překvapilo, když jsem viděl hubeného a vlasatého Rudolfa Hrušínského alias Vránu a Františka Filipovského alias Mazánka, který i za mlada vypadal jako starý dědek. 3***

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tak tohle je bomba. Nevím, na co jsem čekal, proč jsem to porád odkládal. Zatím první dvě série, které jsme zkouknul jedním dechem, jsou luxusní. Novodobí přátelé. 5*****

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Slušná to série...Dal jsem si jeden večer se všema třema dílama a byl jsem spokojen. Také 4****

Zrůda (2003)

Co to kurva bylo za herečku? To nebyla Charlize Theron! V životě bych si takovou ženskou nevzal do auta, natož abych se jí dotkl...běhal mi z ní mráz po zádech. Skvělý herecký výkon.4****

Terminátor (1984)

Tehdy bych dal 5, dneska pouze 4**** dnešní technologie je dnešní technologie. A hurá na dvojku :)

Mlčení jehňátek (1991)

Film jsem si již pustil několikrát, ale nikdy jsem ho neviděl až do samotného konce. Až dnes :) Sice se hraní trošku změnilo, jako například v momentě kdy Dr. Lecter kouše policistovi tvář, to mi přišlo vtipné, ale příběh musim hodnotit nejlepším možným způsobem. Na konci filmu, jsem byl jako na trní. Hopkinsovo oči jsou mrazivé!