Okresní přebor (2010) (seriál)

Ze začátku jsem tenhle seriál přímo nesnášel. V hospodě mi neustále říkali Dobjej Dobjej a nechápal jsem co je na tom tak vtipného. Mé přímení se hodí na všechny druhy komolení, ale tohle bylo moc. Naštěstí jsem se z toho vyspal a nakonec to není zas tak špatné, jak jsem původně doufal...

Solaris (2002)

Chvíli jsem si připadal jako na houpačce. V jednu chvíli jsem nemohl vynachválit děj a o pár minut dál jsem byl zklamán. Ovšem jako celek se to nehodnotí lehce a já jsem si jist, že je to minimálně průměrný film, který z určitého úhlu vypadá jako skvělí film, ale po bližším pohledu už si člověk není jistý....

Toxymoron (2005)

K amatérskému filmu jsem se dostal prostřednictvím časopisu Level, kde mimo jiné jsem objevil tento film a další od Jakuba Hussara. Jsem rád, že mě nasměřovali k tomuto odvětví filmů, které je odlišné a má své výhody. Viděl jsem i film o filmu a moje uznání tím roste. Všem podobným přeji podobné úspěchy.

Skeletoni (2007)

Za všechnu tu práci a výsledný efekt dávám 98%. Zatím jsem mnoho amatérských filmů neviděl, ale tento patří mezi mé nejoblíbenější. Přeji všem podobným tvůrcům hodně filmových úspěchů a přál bych vám více prostoru v TV.

Columbo - Případ vysokého IQ (1977) (epizoda)

Colombo vypátrá jakéhokoliv vraha? Odhalí filmového profíka, kouzelníka, hypnotika..... a vraždu, která se ještě nestala, ale tady už musel být přece neúspěšný! Colombo, který svojí manželku schovává ve skříni, opět jde od začátku neoblomně po vrahovi jako by snad měl šestý smysl. Klame svým vzhledem a svým neustálým se vracením dávat otázky. Škoda jen, že na případ Jacka Rozparovače nevzali Colomba. Dnes jsme mohli být jasno, jak to všechno bylo doopravdy.

O královské stolici (2010) (amatérský film)

Typické manýry pohádkových králů a princezen převedené do multiúrovně. Nevím co píšu, jenom přeji pokračovaní v započaté práci a více podpory a nápadů do další tvorby.

Evoluce (2004) (amatérský film)

Evoluce nebyla nikdy jednodušší a přístupnější. Škoda jen té nedotaženosti na konci. Naopak animace je jednoduchá a účelná. Hudba je sice mimo můj oblíbený žánr, ale v tom to případě podkresluje a neumím si představit jinou.

Na fonus (2011) (amatérský film)

Smutné a pravdivé. U nás v obci máme domov důchodců a znám jejich potomky, kteří chodí pouze pro peníze a čekají až... Hodně lidí po takovém příběhu řekne to je smutný, ale je také dost lidí, kteří své staré příbuzné přehlížejí. Někdy nedají ani smuteční oznámení, i když dostali dům a pozemky....

Ztraceni (2004) (seriál)

Od začátku ztracených si už ani nepamatuji co se stalo na začátku a nevím jestli ten poslední díl má být poslední. Nevím proč, ale seriál mě zaujal až na jednou byl konec a já nevěděl nic. Pokud byl účel se ztratit a vše zahrát do autu, tak se to podařilo. Jako správné záhady a tajemství jsem neodkryl roušku tajemství ostrova a zvláštního "špuntu". Všechny ty zvláštní události a osudy se snad ani nedali spojit do jiného konce. Byl to vůbec konec?

Mexická jízda (2001)

Tento film a další z cyklu Noční filmový klub na Čt 2 musím pochválit. Dva kamarádi s pravidly, která v přítomnosti starší ženy najednou nemají žádný význam. Přátelství vs ženská přitažlivost. Otevřenost je zde konečně zpracována reálně a nic nepředstírá.