Hitman (2007)

Mladý herec nedokázal vzhledem vyvolat takový pocit jako jeho počítačový vzor. Podobné jako u Max Payna, také zklamání. Tady svého "hrdinu" raději nikdo nechce poznat. Je to jako by vám ukazovali Santa Clause, když mu bylo 30 let - bez vousů, černených dupaček a červeného nosu.

Black Books (2000) (seriál)

Britský humor mi je čím dál tím bližší. Téma "příjemní" obchodníci a obchodnice nikdy neomrzí. Trochu bych podezříval comeback, že tady čerpal trochu inspirace. :-)

Černý blesk (2009)

2* za ekologické a šetrné palivo v letajícím automobilu. Je to takový chudý Spiderman bez Spidermana. Ať porovnávám s ostatními filmy, vždy z ringu vychází jiný vítěz. Takový hodně slabý bratříček Teslomobilu.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Chocholoušek sám o sobě je legendárnější než samotný František. Oblíbená scéna je také s rozbitou televizí a vstupní pohovor do opravny aut. Nemůžu si pomoct, ale je škoda, že si nezasloužil místo alespoň v top 300.

Pozemšťan (2007)

Místo klasického smutného loučení se JOHN rozhodne poprvé přiznat (tedy podruhé)........ Neuvěřitelně poutavé i s tak viditelným absurdnem. Nabalování dalších a dalších neuvěřitelností až dosáhnou samotného maxima a přece jsem se mýlil - autor ještě přitlačil. Účelně vybrané postavy a scénář za 100 %. Podobný film neznám, tak soudím, že je originální. Ukázka teorie v praxi.

Láska přes internet (1998)

Do této chvíle jsem podceňoval romantické komedie. Příště se budu muset více oddat svým emocím a vypustit slzy ze svých vyschlých očních kanálků. Dokonce není nic co bych vytýkal a kritizoval. Tom Hanks a Meg Ryan otevřeli a rozpumpovali mé bezcitné srdce bez lásky a pochopení. Ještě že mám svůj věrný internet a budu uvažovat, že se stanu knihkupcem. Neznáte nějakou hodnou prodavačku knih ?

Muži, co zírají na kozy (2009)

Takže pravý a skutečný Jedi existuje.... Zajímavý je především reportér Bob, který propojuje svojí přítomností most mezi onou nesmrtelnou scifárnou a světem naším. 1/3 jsem nečekal nic převratného, ale jak postupně byla odhalena rouška nejstřeženějšího tajemství na světě, tak jsem pro jednou ocenil také trochu toho absurdna..... Skutečně pěkná změna od jiných komedií z onoho roku.

Není co ztratit (1997)

Komedie krásně odsýpá a jede na plné pecky. Dvojce odlišných chlápků, kteří mají jedno společné. Jejich ženy je milují. Pravý happyend se vším všudy, kde i tchýně mají poslední slovo...

Showtime (2002)

Kombinace Robert de Niro a Eddie Murphy v žádném ohledu nemotivují diváky tleskat, skákat a řvát. Tvůrce se netrefil do správné noty a zahrál falešně. Třeba jindy....