Zátah 2 (2014)

První díl byla solidní akční jednohubka....ale dvojka, to je jinčí rachot. První díl mohl nabídnout jen akci, nic víc, za to ten druhý se může opřít o zajímavý děj a postavy. Takže, ikdyž se týpci nelátaj hlava nehlava, kladivo nekladivo, mačeta nematčeta, baseballka nebaseballka, pěsti nepěsti, tak je na to dívat! A co teprve když se ti týpci začnou řachat hlava nehlava, kladivo nekladivo, mačeta nematčeta, baseballka nebaseballka, pěsti nepěsti, to se najednou zastaví čas, všechno kolem vás zmizí a vy jen s otevřenou tlamou ze které líně teče slina, čumíte na ten akčí zázrak! 90% PS: 333 koment :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO drsné jak cip že??? :OOOOOO

300: Vzestup říše (2014)

O fous mě to bavilo víc než první třístovka. Akce je přepáleně přepálená, digitální krví se nešetří, každý obyčejný sedlák nebo básník je ultimátní killer až si člověk říká jebat Spartu, z hudby si pamatuji jen to že to řve jak jak znásilňována malá holka a Eva Green je boží, sexy, boží, sexy, tak moc boží a sexy že jsem jí fandil a přál si vidět celé Řecko v plamenech pod jejím vedením. 70%

V zajetí démonů (2013)

Jak rád říkám, po Sinistrovi se už u žádného horroru neposeru! A ani V zajetí démonů mi nenadělalo hnědku do slipů! Přesto jsem se bavil královsky. Parádní atmosféry tehdejší doby, skvělý casting, zručná práce s kamerou, a nepolevující tempo, to je zárukou skvělé dvouhodinové duchařské zábavy! Díky Wane! 85% PS: Výborný dabing, jeden z nejlepších za poslední dobu! PSS: Závěrečné titulky sů éňoňůňo!

Nepřítel (2013)

Je to ponuré, depresivní, znepokojivé, atmosferické a nepředvídatelné. Jake opět hraje ne úplně normálního chlápka a zase válí. Režijní rukopis Villeneuva je tu též silně cítit a dává filmu právě tu znepokojivost. Pravou je že na film jsem se po traileru a obsazení hodně těšil a že jsem po jeho shlédnutí byl zklamán....avšak, tenhle film vládne mocnou zbraní, která mě u několika filmů vždy dostane. Po skončení filmu začnete pátrat co se vlastně ve filmu stalo, co co symbolizuje, co co znamená a tohle já prostě můžu a díky tomuhle v mých očích tento film roste v hodnocení a nejspíš se dokopu i k druhému shlédnutí. 60%

NON-STOP (2014)

Čekal jsem víc, mnohem víc. Co na tom že Liamovi toho jeho drsňáka žeru z ruky, co z toho že mám rád filmy odehrávající se na omezeném prostoru, co z toho že zprávy na pozadí jsou cool když zbytek je jen průměr. Ze začátku sice funguje napětí a atmosféra, jenže to se postupem času začne vytrácet až úplně zmizne a vy jen budete kroutit hlavou nad dalším přepáleným scénářem, který podráží filmu nohy a nedovoluje mu být něčím víc, než jen průměrnou zábavou na jeden večer...škoda, tohle mělo potenciál. 60%

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Týmovka X-Menů se vrací silnější než kdy předtím! U kormidla starej fotr téhle série Singer, jenž propojí dva světy a to ve velké parádě! Apokalyptická budoucnost je žrádlo, její ztvárnění je dechberoucí, depresivní a atmosferické! A když se jedni z posledních mutantů pustí do souboje se Sentineli a začnou kombinovat své schopnosti? No prostě Wauuu! Avšak většina příběhů se odehrává v Budoucí minulosti, tedy v 70 létech amerických! Ty sice nastavenou laťku depresivní budoucnosti nepřeskočí ale i tak je to stále slušnej nářez! Co se týče příběhu, je dobře napsaný, umí bejt pěkně temný a stejně tak osudový, postavy dobře vede, navíc krásně odsejpá ať už se tam někdo řeže hlava nehlava a nebo pouze konverzují (pro X-Meny byly konverzační části vždy stejně důležité jako ty akční....kecám, vlastně důležitější a tady to je taky tak a za to palec hore!). Noví X-Meni mají prostě všechno, skvělý příběh, pevnou režii, skvělé herce (trio Jackman-Fassbender-McAvoy naprosto úžasné), skvělou a vynalézavou akci a navíc se jim daří propojit celé X-Men Uviverisum! 95% PS: Wolví stále mazák! PSS: Apocalypse bude kurva tuhej parchant! PSSS: Quicksilver je frajer! PSSSS: Camea potěšila!

Ledová archa (2013)

No WoHóó! Tomuhle říkám překvápko! Musím říct že jsem byl tímhle mezinárodním flákem nadšen! Je to atmosferické, originální, překvapivé a má to styl! Herecká směsice je skvělá, akce vybroušená, soundtrack úderný. 설국열차 mě zaujal od začátku až do úplného konce, nepřestal mě překvapovat svými nápady a já zařezaný v židli s otevřenou hubou jsem sledoval jeden z nejlepších filmů co jsem za poslední dobu viděl! Bravo! 95%

Human Revolution (2014)

Je to špatné, jediné co obstojí je akce a efekty. Herci jsou špatní (hlavně představitelka Meg), příběh nezajímavý a nudný. Tady vlastně ani není moc co hodnotit, za 12 minut jsme viděli fajn mlátičku s fajn efekty a vším ostatním nahovno. 45%

Clona (2014) (seriál)

Tohle mohlo fungovat před 20 lety kajsi v Sarajevu ale né dnes. 40%

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Zajímavý psycho nežli horror seriál. První sérii jsem sjel asi za tři dny, přesto musím říct že jsem čekal vo něco větší pecku. První díly navnadily, mělo to parádní feeling, atmosféru, bylo to znepokojivé. Jenže v průběhu se ta znepokojivost jaksi vytratila a v některých dílech se chvílemi vážně nic nedělo. Pokud však musím něco ocenit, tak je to hromada příběhů (zajímavých!) které tenhle seriál rozjel, to já prostě můžu když se na malém pískovišti jede ve velkém. Ale i přesto že seriál ke konci ztrácel dech se už těším na druhou sérií která má být přeci jen více horrorová co jsem slyšel. 1.Série 75% Oblíbené postavy: Charles Montgomery, Spock Ze začátku první série jsem byl nadšen a nadšení pak ke konci začalo upadat. Ze začátku druhé sérky jsem byl nasrán a znuděn a ke konci jsem byl nadšen! Doba ani prostředí se mi moc nezdáli, stejně tak recyklace herců. To se však po čase zlomilo a já se nechal unášet příběhy které nabídl jeden blázinec (navíc musím uznat že recyklace herců má vážně svoje čaro!). Tentokrát se sere na duchy, tentokrát tu řádí ďábel a emzáci a je to kurva žrádlo! 2.Série 85% Oblíbené postavy: Grace, Spock, Krvavá tvář Junior, Frank McCann Tož tak třetí série zdárně za mnou a já teď musím nedočkavě čekat na Freak Show. Coven mě bavil od začátku do konce, přestože se na ten přídavek "horror" už z vysoka sere, udržoval si kvalitu, neměl hluší místa ale na rozdíl od Asylum série se mi zase nestalo že bych mě některé díly zvedli až ze židle. Jedinou výtku bych tak měl k herečce Taissa Farmiga, jejíž splašený výraz mě sral už první sérii a tady to dovedla k dokonalosti (bože prosím, ať se v příští sérii už nevrací!). 3.Série 85% Oblíbené postavy: Fiona, Madame Delphine LaLaurie, Spalding