Horší než smrt (2007)

Bomba. Skvělá komedie, dlouho jsem se tak nezasmál, výborný herci. Není co bych vytknul. Oopravdu mohu jedině doporučit !!!

Vrah skrývá tvář (1966)

Jedna vada na kráse by se tu našla, a to nesmyslnost vrahova počínání u posledního pokusu o vraždu. Jinak pro mě osobně nejlepší "Kalašovka". Stopy krve to nechalo jednoznačně za sebou. Být to barevné není to ono.

Nová strašidla (1977)

Po první povídce jsem byl lehce na rozpacích, ale pak se to rozjelo opravdu parádně. Některé povídky byly vskutku velice smutné, snad i depresivní(hlavně domov důchodců), jiné humorné a hlavně všechny dobře stravitelné a celý film mi utekl neuvěřitelně rychle. Bezvadný obraz doby,podaný se specifickým Italským humorem. Na pět to u mě není, ale čtyři mi příjdou málo. Takže pro mě 4,5, ovšem tady musím zaokrouhlovat dolů. Každopádně mohu jedině doporučit.

Ďáblův advokát (1997)

Jo jo, všichni hrajou moc dobře. Jsou to dobrý herci, ostatně, jsou za to dobře placení. Ale to nemění nic na tom že je to celkem blbost. Celou dobu se to dost nezáživně a dost pomalu vleče k "velkému" finále, kde zřejmě producentům došli nápady, splácali všechno dohromady a bylo vymalováno.

Uvnitř tančím (2004)

Tyto filmy jsou ubohé, prachý ždímající dojáky pro mentály. Jak jsem se tu dočetl. Z toho plyne že by se filmy o jakkoliv postižených či handicapovaných lidech zřejmě neměli točit. Jasně za pět, bylo to vtipný, jeden z hlavních hrdinů byl krásně hnusnej, nikdo se tam nelitoval a já taky nikoho z filmu nelituju. Nevim proč by měl ten film bejt o tom, nechápu proč je tak chápanej a nemyslim si že byl tak myšlenej. Spíš mi příjde že si tady dost lidí léčí svoje myndráky. Peace

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Nic náročnýho. A kdo čekal že jo a pak se tady ohání odpadem, no, co na to říct... Chvílema to je celkem sranda, hlavně Mádl je prostě dobrej. Že je to celý uplná kravina, je mi u takovýho filmu srdečně jedno, naopak to předem očekávám. Zasmál jsem se a to mi u filmu tohoto typu vážně stačí. Pan Janda je geniální neherec.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Ptal jsem se kamaráda, učitele, jestli je to hodně k smíchu vidět něco takovýho v televizi. Prej né, prej je to k pláči. Ty lidi, co tohle vypustili do světa, podle mě nemohli nikdy ani do žádnej školy chodit. Divim se celkem vysokýmu hodnocení tady. Národ to zřejmě potřebuje. A když nic lepšího nedávaj, tak co mám dělat. Přece si nepudu třeba číst...