Hrdličky (2011)

Po sérií vedľajších úloh si Sally znova zahrala hlavnú postavu, no na veľkú filmovú rolu si musí ešte počkať. Love Birds je len priemerným romantickým filmom, nič viac.

Kill Bill (2003)

Vidieť dvojku bez jedničky, tak neviete veľmi dobre vocogo (i keď krátke resumé jedničky na začiatku dvojky je), vidieť jedničku bez dvojky je hlúposť, pretože prídete o to najdôležitejšie. A vidieť oboje súčasne je zárukou kvalitne stráveného večera a dobrého zážitku!

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

"Já mám ještě lepší nápad, jenže ještě nevím jaký!"... dobrá oddychovka s množstvom vtipných hlášok, podobne aj druhý diel.

Hvězdný prach (2007)

Komediálna stránka De Nira bola snáď najzaujímavejšia na celom filme. Film pobavil, potešil a mne to k spokojnosti stačí!

Národ snílků (2010)

Poučný, moralizujúci film, ktorý rieši problémy súčasného mladého človeka, film o vzťahoch, zaujímavo natočený so zaujímavými hercami, občas som sa v ňom aj strácal (najskôr ale z únavy z práce). 75%

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Úsmev Deniho DeVita od ucha k uchu pri otázke „To ste všetci takí psychouši?“ je len črepina z famózneho hereckého koncertu. Som rád, že som sa po rokoch konečne dostal k tomuto filmu!

Pan Bobr (2011)

Čakal som trochu infantilný príbeh, ale nakoniec sa z filmu vyšklbala zaujímavá dráma s výbornými hereckými výkonmi.

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Veľmi príjemná, ľahka a vtipná komédia ... á, jó, s láskou nie je rado sa zahrávať! :)

Happy (2008)

Poppy, peppy, pippy, energický, živý, optimistický. Zrejme Mike Leigh ani iné filmy netočí... vadil mi len hrozný dabing, ináč vpoho :)

Poolboy: Drowning Out the Fury (2011)

Hlúposť, aká tu už dávno nebola, samozrejme primitívnosť filmu je zámerná, absurdita a úmyselne vkladané chyby pri natáčaní film oživujú a robia film pozerateľným a zábavným, niekoľko scén je fakt k uchechtaniu.