Green Lantern (2011)

Nech si vraví kto chce, čo chce, toto bolo ešte o triedu lepšie než posledný X-meni! Nevravím, že niečo úžasné, ale flm má aspoň nejakú akciu a kočku Blake Lively, ktorá je s tmavými vlasmi neodolateľne sexy!

Donnie Darko (2001)

Neskutočne dobrý film, Jake Gyllenhaal ako mladé ucho podáva snáď ten najlepší výkon, aký som uňho videl, dobrá hudba, niet čo viac dodať!

Strom života (2011)

A preto sme na svete, a preto je život krásny! ... nie je možné, aby človek prijal a porozumel všetkým obrazom naraz, dlhé na jedno pozretie, záveru už vonkoncom nerozumiem, akési zmierenie, beztak je film dobrý, hudba, však ktorého našinca nepoteší Bedřichova Vltava? 85%

Doktor Smrt (2010) (TV film)

dobré, dobré... znova film, ktorý prinúti zamyslieť sa a Al Pacino vynikajúci!

Waking Madison (2010)

Zaujímavé psycho o schizofreničke, pútavo natočené a hoci sa nesie v pokojnom tempe, aj tak čakáte, čo bude ďalej, koniec je obzvlášť zaujímavý, ... dokonca sa mi to páčilo viac než Frankie and Alice so skvelou Halle Berry.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Snáď to najabsurdnejšie, čo som doteraz videl, ale na tú dobu dobre natočené s množstvom krvi, povaľujúcich sa končatín, vnútornosti.

Černá mamba (2011)

aspoň vieme kam a na koho sa vyhadzujú prachy z rozdielu medzi cenou z predaja značky a skutočnými výrobnými nákladmi, na marketingové cecotiny..

Where the Hell is Matt? (2008)

Tí tancujúci ľudia sú fantastickí, milí, chytľavá pesnička ... nádhera!

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Nemôžem sa zbaviť dojmu s paralelou s Once, aspoň čo sa spracovania týka, avšak Oliver Tate je farebnejší a filmársky zaujímavejší, dobrá kamera, strih, hudba a samotný príbeh, koniec, úsmevy... veľmi sa mi to páčilo, i keď trochu oriešok, čo sa angličtiny týka, ale šlo to... plno pekných scén, trebárs keď sa spolu mali vyspať, a Oliverov prípitok "to us and a wonderful evening of love making!", milé nie? Nečakaná zastávka v kine končila príjemným filmovým zážitkom! 90%.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Typická komédia Jima Carreyho, predvídateľný ale dobre mienený humor, miestami dostatočne zábavný, inokedy pretiahnutý za vlasy a občas geniálny v detailoch ako Popper ma asistentku Pippy (čo v angličtine je energický, živý, či peppy? ááá)... časom sa komédia zaradí medzi klasiku televízneho vysielania po poku Ace Ventury, Lháře, Lháře, či Božského Bruca.