Plivu na váš hrob 2 (2013)

O něco málo slabší odvárek prvního dílu, ovšem překvapivě jsem se dlouho rozhodovala v hodnocení, zda odměnit 3 nebo 4 hvězdami, pak si ale divák vzpomene na originál, poté na remake originálu a podle mého názoru si víc jak průměr nezaslouží, pomsta nebyla zase tak krutá vůči tomu, co ty svině, s prominutím, provedli nevinné ženě, která si snažila pouze splnit svůj sen, trochu bych přitvrdila, měla bych několik skvělých nápadů, jak tento film ještě oživit. SATISFAKCE!

Věž smrti (2012)

Korea opět vložila do akčního/katastrofického filmu tolik vtipu, že jsem se párkrát, dokonce i při těch napínavých scénách, vážně od srdce zasmála, to nemá chybu, nikdy nezklamou ve své práci. :) Je to hlavní důvod, proč tyhle filmy tak často vyhledávám. Skvělá podívaná, přiznávám se, že i přes veškerý smích při filmu, jsem na závěr utřela i několik slz, ona k tomu filmová hudba docela napomáhá. ;)

Území mrazu (2013)

Proboha, kam se ten 50 Cent všude cpe, neskutečný ňouma, to ještě říkám slušně, herectví mu opravdu nesedí, ovšem je to jen můj názor a na moje hodnocení nemá žádný vliv. Otázka zní, jak moc krutý dokáže člověk být? Zabít 24 žen a k činu se nepřiznat, i když všechny důkazy směřují právě k jedné a té samé osobě a přesto si neustále žvaní to své? Sadistický a realistický příběh, který je, dalo by se říct, k neuvěření. Jen vrtím hlavou, čeho všeho je obyčejný člověk schopen.

Odpojit (2012)

Říkala jsem si, že je tento film natočen na skvělé téma, tři příběhy zdánlivě o něčem jiném, ale přitom se jedná vždy o to samé...jak moc zákeřný je ve skutečnosti internet? Kolik existuje důvěřivých lidí? Přiznejme si, že vidíme pouze to, co vidět chceme a co vidět potřebujeme, zápory nebere v úvahu a realita je nakonec tvrdá. Výborný film, skoro by to byl plný počet, kdyby Alexander Skarsgård nekazil celkový dojem z filmu. Škoda, ale každopádně stojí za to, tento film vidět.

Static (2012)

Film obsahuje neuvěřitelnou pointu, kterou jsem vážně neočekávala, avšak se po celých 83 minut v podstatě nic neděje, proto jen 2/5, neočekávejte nijak velký krvák, ani obzvlášť napínavé scény, to je to, co mi po celou dobu chybělo, zachránil to pouze zajímavý a sympatický závěr příběhu.

Pot a krev (2013)

Akce, smích, napětí...skvělá kombinace filmu, i přesto, že mě tentokrát Mark Wahlberg jako Daniel Lugo docela zklamal, myslím si, že do toho mohl vložit víc, předvedl se z té slabší stránky, ovšem zachránil to opět Dwayne Johnson, který mě neskutečně zabíjel svýma hláškama. "Jsi žid? Já ti s tím pomůžu." :D Michael Bay samozřejmě opět odvedl výbornou práci, pro fandy akčních filmů nepochybně super zážitek. :)

Pár nenormálních aktivit (2013)

:D Musím se smát jen co si vzpomenu na scénu v noci, jak práskly dveře a postel se pohnula, Marlon Wayans s hysterickým řevem vyběhl na chodbu, nezapomenutelné. :D Nemohu říct, že jsem se nepobavila, smála jsem se šíleně jako už dlouho ne, ovšem říkám si, že větší ptákovina snad neexistuje. :D Možná, že své hodnocení ještě jednou zvážím. :)

Kouzelníci (2013)

Miluji kouzelníky již od raného dětství, byl to jeden z důvodu, proč jsem tento film chtěla vidět, samozřejmě Steve Carell opět neskutečně pobavil svýma hláškama a Jim Carrey vůbec nebyl k zahození s dlouhou blond hřívou, jeho role šíleného kouzelníka mi dost připomněla novodobého Davida Copperfielda Crisse Angela. :)

Fairytale (2012)

Všichni, co věří na zoubkovou vílu, asi po tomhle filmu přestanou schovávat své mléčné zuby pod polštář. :D Příjemná italská duchařina především na dobrou noc. :)

Uvnitř mé hlavy (2013)

Ooou, to se malinko nepovedlo, pár minut na tripu s takovou schizofreničkou, asi bych jí sama oddělala, zabalila do pytle a hodila do řeky - žbluňk...! :D Šíleně mě ten film deptal, asi víte proč. Docela zklamání. 2/5 si zasloužil jen odřenýma ušima a to jen díky hereckému výkonu Michaela Cery.

Časové pásmo bylo změněno