Perverzáci (2011)

Sadistické, nechutné, úchylné... není to film mého směru a bohužel se mi příčí udělit filmu víc jak průměrné hodnocení, abych pravdu řekla, dlouho jsem váhala, zda hodnotit 2 nebo 3 hvězdami. Třetí příběh mě natolik znechutil, že jsem s hodnocením klesla téměř na bod mrazu, nesmím však opomenout předchozí dva příběhy, ty se ještě rozdýchat daly, ale ten třetí na téma zoofilie, mi totálně zkazil celkový dojem celého filmu, proto hodnotím velice přísně, jelikož na tom nevidím nic zvlášť "obohacujícího", navíc mi nepřipadá, že by to mělo něco společného s hororem, spíš to působí jako psychologický thriller směřován sexuálním deviantům!

Správci osudu (2011)

Bepochyby existuje něco jako osud...nebo ne? Kdo ví?! Na to zcela jistě existuje nějaká odpověď, my, lidé, ji však neznáme, a tak je to jedině správně, protože by se to pak už nedalo nazvat "osudem". Nepochybně pro každého někde existuje ten pravý či ta pravá na tomto světě, ale to jen my se sami rozhodujeme s kým trávíme čas či zbytek života - doufejme, protože kdyby někdo rozhodoval za mě, asi bych se docela naštvala a zachovala se přesně tak jako David Norris ( Matt Damon ) ve filmu "Správci osudu". ;)

Rande naslepo (2006)

Čekala jsem nějakou typickou teenagerovskou komedii typu "Prci, prci, prcičky"... nakonec jsem však velmi ráda za to, že to tak nedopadlo. :) Teenagerovské komedii totiž nejsou zrovna mojí krevní skupinou a dívám se na ně opravdu jen v nejvyšší nouzi. Film mě velice příjemně překvapil, je to skvěle zkombinovaný příběh, trocha smíchu, nostalgie a romantiky. A Chrisovi modré oči? Nádherné jako vždy. :) O "Paulu Finchovi" ( Eddie Kaye Thomas ) ani nemluvím, pobavil mě jako vždy. :)

Zkažená mládež (2007)

Vynikající film, z kterého jedině sála děs a hrůza, co se to kolem nás děje... tohle je skutečné, opravdu se to děje, nejlepší filmy jsou založené na příbězích podle skutečných událostí. Nikdy nepochopím proč někdo ubližuje druhým lidem. Šikana je všude, jen se o tom neví a nikdy nepochopím, proč jen málokdo drží při tom slabším, ze strachu? Není z čeho, protože dotyčný šikanujícího stihne trest který si zaslouží, tudíž ani nebude mít možnost se jakkoliv mstít. Nemějte strach a zvedněte zadky a řekněte to komukoliv, ve škole, doma, na policii, prostě kdekoliv, o kom víte, že Vás v tom nenechá a pomůže Vám jak jen bude v jeho silách.

Červená Karkulka (2011)

Podle mého názoru je to dosud nejlepší zpracované dílo "Červené Karkulky", neočekávejte žádnou pohádku jak jste již zvyklí např. z dětských knih, nebo scénky z filmu "The Brothers Grimm". Tohle je daleko drsnější zpracování než co jste doposud mohli vidět. Zaslouží si 75% už i díky skvělému hereckému obsazení hlavní role Amandou Seyfried. Spoustu lidí od filmu nejspíš očekávalo daleko více, ale nikdy nebyla řeč o tom, že by měl být hororového žánru (i když trailer tak možná na některé osoby působit mohl). Já jsem s výsledkem docela spokojená ,přesně takhle jsem si to představovala, lépe to snad ani dopadnout nemohlo.

Triangle (2009)

Naprosto chaotický film. Několikrát jsem tápala dějem, jelikož má tak neuvěřitelný spád, že je opravdu potřeba sledovat ho v klidu a nejlépe dvakrát, aby člověk pochopil. Přesto si stále kladu otázku, jestli má děj něco společného se záhadou Bermudského trojúhelníku či ne. Jak již praví záhada, ručičky kompasu se splaší, čas se zastaví a lidé se ztrácejí do neznáma... zajímalo by mě, zda film s tím nějak souvisí, už i název filmu mi k tomu dost sedí... (i když se tak ve filmu jmenovala jachta)... Film však parádní, každá scéna byla jako skok do ledové vody. Konec filmu je vlastně začátek všeho a takové koloběhy dělají každý film zvláštním.

Vřískot 4 (2011)

Klasika, která snad už ničím novým nepřekvapí. Prvním díl je a zůstane prostě nenahraditelným a nejlepším. Co si budeme povídat. Při žádném jiném díle, ani při druhém, třetím, ba ani při čtvrtém, jsem neměla žádný pocit napětí, jelikož se dalo očekávat, co se stane, postupně to začíná být nuda. Vrah ve známé masce s kápí a s nožem, vraždy teenagerů a nakonec vždycky někdo, kdo potřebuje přitáhnout pozornost. Totéž platí o Halloweenu a Michaelu Myersovi. Kde je ten KICK ve filmu? Já už ho tam bohužel nevidím, jelikož je to pořád to samé nonstop dokola. Nic překvapujícího a tak nepřekvapuje ani průměrné hodnocení 50%.

Zakázaná zóna (2010)

Velice zajímavý film vedoucí k zamyšlení. Nádherné vizuální efekty na konci ve mě vyvolali jakýsi pocit štěstí? Aneb nevím jak jinak bych to lépe nazvala. Po celý film jsem čekala, kdy konečně spatřím nějakou tu příšeru zblízka, ale to je právě ta pointa ve filmu, to nejlepší až na konec. Byla jsem hrozně zvědavá, co to asi nakonec vyplivne a nestačila jsem žasnout. :) Na mé oblíbené sci-fi filmy "Válka světů" a "Mlha (2007)" to ovšem nemá ani náhodou.

The Tunnel (2011)

Ano a je tu další dokumentární horor. Nejlepší žánr hororu vůbec. :) Začalo to "The Blair Witch project", "Rec", "Rec2", "Paranormal Activity", "Paranormal Activity 2", "Paranormal Entity", "The Fourth kKnd",a teď je to "The Tunnel"... musím upřímně říct, že jsem nečekala tak skvělý výsledek filmu, jelikož jak všichni víme, záhadu z Blair už nikdo nevyřeší. ;) Filmem "The Tunnel" jsem byla opravdu velmi příjemně překvapena, vládne zde stejně hustá, temná a tajemná atmosféra jako právě v "The Blair Witch project", nikdo přesně neví před čím v tunelu vlastně utíkají a to je přesně ta bomba, kterou většinu dokumentárních hororů postrádá, záhadu. CO,KDE a PROČ? Základní tři otázky, které byste si při dokumentárním hororu měli klást. Pokud tomu tak není, je vám hned jasné, že tomu chybí jakási šťáva a už to není ono.

Brotherhood (2010)

Napětí od začátku až do konce, to na filmech opravdu miluju, jelikož to není zase až tak časté, většinou se zpočátku vlečou jako guma a teprve za půlkou se rozjedou, v "Brotherhood" má děj však neuvěřitelný spád. Trevor Morgan svou roli zahrál dokonale a ani ostatní herci nezůstali svými hereckými výkony pozadu. Pro zatím to není zase až tak známý film, ale věřím, že nakonec bude patřit mezi ty nejlépe hodnocené. Už jen díky názorné ukázce co všechno se může při neplánované loupeži podělat.