Piraňa 3D (2010)

Nejlepší mořský horror, který byl kdy natočen (když ovšem nepomyslím na první díl Jaws), ve filmu je to samá piraňa, samý zub a litry krve. Přesně takhle by měl správný horor vypadat. Napětí vládlo od začátku až do úplného konce. Kdo se chce kochat krvavým masakrem na plážové párty? Tohle je film přesně pro vás!

Megan is Missing (2011)

Chytnout ho, svázat, mlátit, řezat, týrat, znásilnit a zaživa pohřbít stejně tak jak to udělal ten parchant ve filmu. Tohle se netýká jen vraha ve filmu, ale i všech ostatních sviní na světě. Zajímalo by mě, co je k tomu vede!? Nechápu , jak mohou z něčeho takového mít někteří radost, či se u toho dokonce ukájet a pak to navíc zveřejňovat na internetu?! Je to zločin! Spoustu lidí před touto krutou realitou zavírá oči, ale děje se to každý den, každou chvíli, kdy mi spokojeně žijeme, usmíváme, někdo jiný trpí, je znásilněn či dokonce zabit.

Noc žraloka 3D (2011)

Je tu další "podmořský" 3D horor, tentokrát jsem však nebyla tak ohromená jako u Piranha 3D. Jak už to většinou u filmech o žralocích bývá, nic moc zvláštního k vidění zde nebylo. Až na pár celkem zajímavých a poutavých scén, nestojí to ani moc za řeč. Takový slabší průměr, který ale zase až tak moc neurazí.

Surfařka (2011)

Srdcervoucí příběh surfařky Bethany Hamilton v mých myšlenkách zanechal jakousi stopu, která mě přesvědčila o tom, že je potřeba se v tomhle tvrdém životě probojovat až na samý vrchol i přes sebevíc obtížné překážky. Už dlouho jsem si u ničeho tak nepobrečela. Je to fantastická osoba, statečná, že se dokázala dokopat zpět na prkno a čelit svému osudu. Klobouk dolů. Ráda bych se s ní někdy setkala.

Papírový hrdina (2009)

Snad každý měl v dětství imaginárního přítele, kterému se se vším svěřoval, s kterým všechno podnikal a který ho doprovázel i delší dobu, než by bylo ve skutečnosti třeba. Je však těžké se s ním nakonec rozloučit, nebo ho opustit. A právě o tomhle pojednává "Papírový hrdina", který jasně ukazuje, že je někdy opravdu třeba být obklopen skutečnými přáteli a je zapotřebí opustit přítele stvořeného ve svých myšlenkách.

Plivu na váš hrob (2010)

Parádní film, který zahrnoval snad úplně vše, co se od dobrého horroru/thrilleru očekává. I přesto, že je to remake na stejnojmenný film z roku 1978, byl naprosto super, což se o remakách dá tvrdit jen vzácně. Byla jsem nadšená a doporučuji ho všem, kteří si potrpí na brutálních filmech...pomsta je sladká. Nebo také kyselá, podle toho, jak si to přeberete. :)

Zack a Miri točí porno (2008)

Nepochopím, čím si tenhle snímek získal tak vysoké hodnocení. Mě osobně na tom nic moc nezaujalo, jen samý sex, nahá těla, sem tam nějaké celkem dost legrační hekání a nakonec ještě Zack a Miri, kteří se již přátelí několik let, ale jen porno je přinutilo se spolu sblížit. Od hodnocení jsem očekávala nějakou "pecku", která by mě odhodila z křesla, ale ať už jsem v tom snažila najít něco, co by mě přinutilo změnit názor a udělit vyšší hodnocení než slušný průměr, marně.

Program na ochranu princezen (2009) (TV film)

Příjemná podívaná od Disney'e pro celou rodinu i jejich ratolesti, Selena Gomez ve spojení s Demi Lovato do svých rolí dali úplně všechno a ani film o princezně v "obyčejném" světě nebyl vůbec k zahození, mě osobně se to celkem líbilo. Podle mého názoru je to nejlepší film, co kdy byl na Disney Channelu odvysílán (kromě tří dílů HSM), proto hodnotím průměrně.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Naprostý nesmysl, která je sice úplně sprostý a místy odporný, ale zasměje se mu úplně každý. Ryana Reynoldse mám celkem dost ráda a docela mě mrzí, že svou roli tak trochu odflinkl, co si budeme povídat. Proto tentokrát jen slabší průměr 45%. Nebylo to úplně zlé, ale na druhou stranu jsem čekala něco lepšího.

Truchlivé dědictví (2004)

Nikdo by si nikdy nechtěl projít tím, čím si prochází hlavní hrdinové v tomto filmu. Strnule jsem seděla na gauči a sledovala dění ve filmu. Když se člověk zamyslí a uvědomí si, že tohle se děje i ve skutečnosti, přepadne ho jakási "hrůza" z toho, co se děje, co naše oči ještě nikdy nespatřili či nespatříme, ale přitom je to všude kolem nás. Po světě se pohybuje spoustu dětí a dospělých lidí, co již od raného dětství na srdci nosí obrovské břímě a snaží se zatlačit vzpomínky co nejhlouběji do sebe, až jednoho dne se vše vyvalí na povrch a nikdy byste nevěřili jak zdrcující minulostí si museli projít.