Insidious (2010)

Pár chybiček se ve filmu najde, ale to na tom nic nemění že za málo zajímavých hororů roku 2010 je tento velice podařený. Chybělo mi tam více lekacích scén, ale když tam nějaká byla tak si myslim, že stála zato. Líbil se mi konec filmu, takový nečekaný.

Šestý smysl (1999)

Film jsem viděl poprvé když mi bylo 12 let a musim říci, že to byl první dalo by se říci hororový film. Velice zajímavý děj a i efekty se mi velice líbili. Pouštim si ho každý rok, protože mě velice oslovil jeho děj. Myslim si, že se tady vtom filmu Bruce Willis velice vyšvihl. Pointa na konci se mi taktéž líbila, ale poprvé když jsem ho viděl, tak mi nedocvaklo o co se jedná.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Bohužel moje první známka s hodnotou odpad!. Musim se přiznat viděl jsem první díl a vůbec mě to nebavilo, připomíná mi to ty španělské a mexické telenovely (Esmeralda). Proto se na to odvíjí má známka co víc napsat když jsem viděl jeden díl a doufám že poslední.

Vodní svět (1995)

Nemohu si pomoci, ale mně se ten film líbí. Už jsem ho viděl mnohokrát a stále bych se na něj díval. Velice se mi líbil příběh. Myslim si, že i herecké obsazení nebylo špatné.

Kult hákového kříže (1998)

Fascinující příběh o životu v rasistickém prostředí. Myslim si, že režisér velice realisticky zachytil všechny detaili okolo rasismu. Škoda, že nevyšel ten druhý díl.

ZigZag (2002)

Velice pěkný film o autistickém klukovi, který se dostane do potíží a odzicí menší obnos z trezoru kde pracuje. Svět vnímá velmi pomalů a vnímá, taky malé útšky co mu lidé říkají. Je to dobrý film na odreagování.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Seriál, který jsem si velmi oblíbil. Hraji taky fotbal a zasměju se nad vtipnými scénami, kterých je tu mnoho. Zdravotník Adolf Větvička ( Leoš Noha) se velmi vyvedl. Neumí říkat R a to je velmi vtipné, když zařve například na hřišti "Václave je to fjaktuja". Myslim si, že za poslední dobu je to nejlepší seriál co nás potkal. Doufejme, že brzy již vyjdou ty slibované další díly a bude jich o něco víc.

Opravdová kuráž (2010)

Docela zajímavý film, ale čekal jsem od něho víc. Bylo tam málo akce. Líbil jsem mi herecké obsazení, podle mne se tam tito herci co tam hrají hodili.

Zodiac (2007)

Film je zaměřen na vraha Zodiaca. Když jsem poprvé viděl toto drama, tak jsem užasl co se může vytvořit za suproví film. Taky jsem byl na něm trošku závislí a pouštěl jsem si ho dokola, jak mě zaujal. Mě osobně zaujali herci. Nejoblíbenější moje drama za rok 2007 jednoznačně.

Partička (2011) (pořad)

Já si nemůžu pomoci, ale mě tento pořad baví. Koukám i na slovenskou verzi a ta mi připadá víc nudnější. Od malička mě baví komici jako je Richard a Genzer a pořád se jim to dařilo i teď. V tomto pořadu je však podle mne nejvtipnější Onřej Sokol nejlíp improvizuje a vtipně vystupuje. Tedy shrnuto pořad je skvělí až na nějaké díly, ale vše se nemůže přeci povést.