Volha (2023) (seriál)

Jsem zvedav zda CT nekdy vyprodukuje zajimavejsi a hodnotnější miniserii nez byla Volha.

The Last of Us (2023) (seriál)

Fajn napad, super prostredi, kdyz uz tu vyjimecne jsou zombie tak dobre. Ale tempo je zoufale nudne, paradoxne flashbacky me zaujaly snad vic jak hlavni děj. To jak Joel vystrili celou nemocnici a nikdo ho nezasahne, oh man, to je teda mimo realitu. Kdyby tam nebyla polovina dilu uprostred tak by to snad i melo spad. Jestli bude 2.serie,tak teda nevim zda si to pustit

BANGER. (2022)

Pribeh vcelku budiz, ale ta logika... Narezu humus, prodam to a pak toho lituju. Kamera tragedie. Ale jo svetle momenty to melo, scenar vtipnej

Matilda Roalda Dahla: Muzikál (2022)

Absolutně super, těžko něco vytknout. Závěrečná píseň "We are revolting children" snad vstoupí do historie jako jedna z nejlepších dětských písní ever! https://www.youtube.com/watch?v=EzPZ9VCCRmU

Cunk on Earth (2022) (seriál)

Zasmál jsem se, po asi 30ti minutách to bylo stále stejné. druhý díl ještě slabší, třetí si pravděpodobně nepustím. Nechápu hype kolem tohoto díla

Poslední závod (2022)

Skoda, ze nebylo vice o zivote Emericha Ratha po zavode. Kratka epizoda kdy vypravi hlavni pribeh v kotelne mi prisla málo

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Dat tomuhle odpad může jen traged co ma potrebu su kopnout. Je to velmi zdarile fantasy ktere by lide před 10 lety uctivali a pred par lety by atakovalo 90% hodnoceni. Krasne to vytvorilo cameo roli pro Marigolda a ukazalo nam to konjukci sfer, je tam drobny odkaz na divoky hon, scena z prvniho Zaklínače ohnuta pro potreby prequelu,obcas mi trochu pokulhavaji souboje a jo homovztahy mi prisly tlaceny trochu na sílu, ale za me krasna miniserie

Na západní frontě klid (2022)

Knihu uz jsem dlouho necetl, ale zacatek pribehu je trochu z rychlíku. Nebyl prilis ukazan psychicky tlak na mladistve, aby se zapojili, žádný výcvik, co jsem si precetl, tak vsechny postavy nemeli umřít. Nicmene poselstvi je ve filmu stejne jako v knize a filmove, bez prihlednuti k předloze, tomu neni co vytknout. Doufam, ze to uvidi hodne ruskych hochu a vyfuckuji putina s jeho plany na ukrajinu 28.10.2022