Týden bez závazků (2011)

Já jsem se bavil, přesně jsem viděl sebe při takovém týdnu. První den žrádlo, druhý den kraviny.... ten závěr byl trochu zvrácený, ale dobrá...

Czech Made Man (2011)

Výborný snímek, má to spád jak důchodce když mu podklouznou nohy a drive jak auto co vjede do nákupáku neb mu selhaly brzdy

Hanna (2011)

No jako nevim, bylo to ujetější než nácek po cracku, ale trailer mě lákal na něco zcela jiného

Kamarád taky rád (2011)

Prosím více komedie méně romantiky! to bylo sladký jak cukr káva limonáda, ten čaj rum a bum zůstali někde ve střižně nebo co?

Princ a pruďas (2011)

Je to vtipný, je to sprostý a jako přívěšek uvidíte velký penis. Chce někdo něco víc?

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Za sebe mohu říct, že i zarytý Potter fanda si přijde na své. Tvůrci se snažili být věrní předloze jak jen to šlo, postavy nejsou jen černobílé a vizuální efekty jsou úžasné(ukrajinský drak, lety smrtijedů, obři). Byl jsem jeden z mála, který si počkal a viděl oba díly najednou, proto hodnotím společně.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Slabota, snímek se už jen snaží sklouznout na dozvucích vlny předchozích pirátů. No a moc se to nedaří. Jak tak koukám, tak se chystají i další piráti, už se to tváří jak pátek 13, bude to mít milion pokračování a stále víc o ničem

Zkažená úča (2011)

Dost dobrý, sice bych měl raději jiný konec, ale po dlouhé době mě Cameron dostala i něčím jiným než výstřihem

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Nic moc, od Jima jsem čekal víc. Nejhorší je ten dojákový konec, to jsem blil mezi sedačky letního kina. Toto je první film, kde jsem si všiml, že Jim Carrey výrazně zestárnul