Penny Dreadful (2014) (seriál)

První série skvostné dílo. Druhá již lehce natahovaná a třetí trošku nuda.Atmosféra a některé scény epické a nezapomenutelné. Už dlouho jsem neměl ze seriálu husí kůži a bál jsem se jít na záchod - 84%

Vyvolený (2000)

Nechápu tak vysoké hodnocení. Je to fakt nezáživná a nesmírně utahaná kravina. A ten, zde zmiňovaný konec, to opravdu nezachrání - 40%

Nic nás nerozdělí (2012)

..a kdybych řekl, že jsem nebrečel, tak bych pěkně kecal. Skvělé herecké výkony a velké + za určitě nelehký český dabing - 86%

Pastýř (2008)

Van Damme s králíkem? To už je asi moc ne?Kopat ale umí pořád dobře. Jen ho proboha v důchodu už neobsazujte. Díky AMERICANO - 33%

Zoolander No. 2 (2016)

Vykoksovaný Ben Stiller není vůbec zábavný - 10%

Agent Jebal - Dáma v Nesnázích (2016) (amatérský film)

Na cesky pomery hodne kvalitni dilko od particky kolem Petra Brunnera.Ja jim rozhodne fandim.Dejte jim sanci.Neni to nic jednoducheho cele to dat dohromady. Kdo dava odpad je morous - 65%

Výkupné (1996)

Dneska jsem tenhle skvost videl po dlouhé době a znovu mi srdce plesá nad výtečným scénářem a skvělou kamerou. Herecké výkony nevyjímaje. Ron Howard v jeho největším lesku. - 92%

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Pro zarytého fanouška velké zklamání.Proč zrovna Wald Disney? Ten to svým merčendajsem naboostoval, že jsem čekal už jen sprcku s hlavou Darth Vadera v nebližším Tescu.Záměrná nesurovost pro snížení PEGI ratingu. Takové neosobní.Ze STAR WARS máme Blockbuster.Velmi mě zklamal Lucasfilm, jako cestou chtějí STAR WARS tlačit.Ale budiž. Dám i další. Je to kult - 75%

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Jsem vyškovák stejně jako Kachyňa a tenhle seriál je pro mě nenávratně spjat s mým dětstvím. Silný zážitek i teď po letech. Dokonalost - 96%