Sebevražedný oddíl (2016)

Jednorázová oddechovka. Barvy a postavy mě bavily, ale výběr hudby? Co to mělo být? Jako by jen vytvořili play-list nejznámějších písniček a ty pustili. Copak nemůžou k filmu s takovým rozpočtem udělat vlastní hudbu?

Říše slunce (1987)

Tenhle film jsem viděl jako dítě a je to jeden z mála filmů, který si pamatuju a často si na něj vzpomenu. Jako dítě jsem to nechápal a nedokázal plně ocenit. Jsem rád, že jsem ho našel ani jsem nevěděl kolik známých herců tam hraje fakt jsem to viděl když jsem byl malej a neznal jsem je :-D

Sexmise (1983)

Dlouho jsem se takhle nenasmál :-D na to, že jde o polskou produkci, tak klobouk dolů fakt super :o)

O pokladech (2012) (TV film)

Libi se mi jak tu hned jsou hodnoceni :-D a naprosto souhlasim s j.anek nechapu jak nekdo bez toho aby to videl ( na stahnuti neni ani na placenych strankach) a uz vi ze to je odpad nebo naprosto opak 5hvezd ? Musim priznat ze na 5hvezd to nema aniz bych to musel poradne videt protoze dlouho jsem nevidel hranou pohadku ktera by se vyrovnala pohadkam typu S certy nejsou zerty nebo Sul nad zlato...

Autosalon (2005) (pořad)

ty doby kdy jsem kvůli tomu lezl z postele jsou už dávno pryč celkem už neukazují nijak nové modely často se jedná o zaběhnuté kusy, ale když už se poštěstí a zastihnu tento program tak se těším na reportáž Pepika Vrtali :) ten mi přijde nejsympatičtější má na to takovej normální realnej nadheld člověka .

Skyfall (2012)

jako pěkná pohádka (asi jako každý díl Bonda) ale pěkně propracované jen mě mrzí že zabili Judi Dench i když než by se natočil další díl nemusela by se dožít :-/ jinak Craig už asi víc než ještě jednu další Bondovku nenatočí takže spíš než očekávaní dalšího dílu tak očekávat koho si vyberou za dalšího agenta 007? :o) Jinak výkon Javier Bardema byl užasný ! výborně svou roli zahrál moc se mi tam líbil.

Hairspray (2007)

zfilmované muzikály mám rád a Travolta je v tomto filmu nádherná třešnička na dortu :-D

Křižovatka osudu (2004)

zajímavá kombinace různých herců, ale že by mě ten film nějak extra vzal to zas ne...

Špinavej Joe (2001)

mě to bavilo celkem nenudil jsem se u toho :)