V pasti (2005)

Nemůžu říct, že bych tomu úplně věřila, ale rozhodně je to povedené dílko. Dialogy herců jsou geniální, i přes to, že žádná 14ti letá holka na světě by se takhle nemluvila. Na to, že se celý film odehrává prakticky mezi čtyřmi stěnami a krom dvou hlavních hrdinů se tam moc osob neobjeví je to výborná hra s psychikou. Akorát ten konec se mi vůbec nelíbil.

Vražedný termín (2009) odpad!

Filmů o starých domech, kde prosakuje nadpřirozeno už bylo natočeno tolik, že málokdy se objeví nějaký, který je opravdu dobrý, ale tenhle to bohužel taky není. Spíš je to úplný opak dobrého filmu. Mladá holka se přestěhuje do starého opuštěného domu na samotě. Brzy se začnou dít zvláštní věci a dokonce pojme podezření, že není v domě sama. Najde pásku, na které je zachycený život předchozích majitelů a tajemství toho, co se v domě stalo. Námět bezvadnej, ale absolutně nevyužitý potenciál, herecký výkon nic moc a celkový dojem je absolutní propadák, který v každém ohledu hlavní hrdinky postrádá logiku. Prostě ztráta času.

Medvídek Pú (2011)

Popravdě jsem čekala, že to nebude nic moc, ale opak je pravdou. Je to vtipné, má to hezký příběh a písničky jsou povedené. Dobře jsem se bavila a díky časově přijatelné délce jsem neměla ani příležitost se nudit. Je to skvělé dílko u kterého si můžete v klidu vypít kafe, dát nohy na stůl a strávit příjemnou hodinku.

Hra (1997)

David Fincher je režisér, kterého po tomto filmu klidně nazvu geniálním. Celou dobu jsem držela palce Douglasovi aby vyhrál a nakonec jsem byla překvapenější než on. Strhující děj, který je pořád v pohybu a ani na chvilku nezastaví a to se mi na filmech líbí. Nepředvídatelný konec je paráda. Víc takových filmů.

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Jeden klíč, jeden pokoj, spousta lidí, co ho chtějí získat a spousta předmětů a každý má nějakou magickou moc. Nápad se mi moc líbí, ale kdyby se to celé trochu roztáhlo, bylo by to lepší. Deset dílů, každý zhruba po hodině a moc rychlý sled událostí. Trochu klidnější tempo by neuškodilo a hlavmě by to tak rychle neskončilo, což je škoda, protože je to opravdu povedené. Konec mě trochu zklamal,přeci jen jsem čekala jiný příběh pokoje než jaký byl nastíněn a otevřený konec je už taková klasika, nad kterou se dneska už nikdo nepozastaví, protože režiséř,i bůhví proč, milují otevřené konce. No jistě, dá se v případě navázat dalšími díly, že, ale tady to opravdu nebylo nutné. Nicméně dílo jako takové je povedené, místy se objeví i trochu toho napětí, ale po skončení to ve mě nenechalo absolutně žádný euforický pocit.