Černé Vánoce (2006) odpad!

Sakra co to jako má bejt?????? Trochu normálnosti a logiky by slečnám v klubu neuškodilo. Za tenhle remake by někdo zasloužil pořádnej výprask.

Marley a já (2008)

Moc hezký příběh o dvou lidech, kteří si vezmou nevychovatelného psa, milují ho, přestože jim ničí vše od sklepa až po půdu a zakoření do jejich životů tak hluboce, že i oko diváka musí dojmout umírající scéna. Owen Wilson, a Jennifer Aniston byli dobrá volba, role jim sedli a spolu jim to slušelo, takže u mě dobrý a myslím, že až si budu chtít dát oddech a strávit příjemné dvě hodinky, tak na tenhle film ještě přijde řada.

Lupiči paní domácí (2004)

Tom Hanks je tady super, výborně jsem se bavila a ráda se na to kouknu znovu a znovu, protože je to, jak by řekla moje pubertální sestra, "fakt hustej" film.

Mexičan (2001)

Zásadně nesouhlasím s komentáři a moje hodnocení tohoto filmu vybočuje mezi ostatními, ale opravdu nechápu, co proti němu všichni mají. Mě se to líbilo, bavilo mě to a přišlo mi to i vtipné. Ano jistě, místy to bylo přehrané, ale nijak zvlášť.

Hráči se smrtí (1990)

Mám takovéhle filmy ráda. Tajemno posmrtného života, kam vkročíte a zpět si přivedete něco zlého, s čím jste se nedokázali vyrovnat. Starší film, ale pořád dobrý.

Prázdniny (2006)

Nemám ráda kategorii romantických komedií, protože jsou většinou jednoduché, stupidní, hloupé bez špetky reality, ale Prázdniny mě mile překvapily. Ano, jistě, je to místy přesládlé, ale přesto je to milé, nevtíravé i když ne zrovna vtipné. Nemusím to sice vidět víckrát, ale pořád je to film, který mě bavil.

Prokletý ostrov (2010)

K tomuhle filmu mám stejný postoj jako k Počátku. Dokonalé, napínavé, nečekaná zápletka a ještě nečekanější konec. Herecké výkony až na pár výjimek bez chyby a budu se opakovat, ale DiCaprio mě stále přesvědčuje o tom, že si musel projít cestou "nic moc" rolí, aby ukázal, že to je herec na svém místě. Tleskám

Počátek (2010)

Tenhle film si zaslouží jen to nejlepší ocenění. Přestože Leonardo DiCapio nepatří mezi moje oblíbené herce, tak posledních pár let mě přesvědčuje o tom, že hrát opravdu umí. A v tomhle filmu naprosto bravurně.Celou dobu jsem zírala s otevřenou pusou, plná napětí jak to dopadne a rozhodně mě to nezklamalo. Takže za mě plný počet.

Tchyně a uzený (2011) (TV film)

Téma ze života. Na televizní film to nebylo vůbec špatné, ale herci se podle mě vůbec nehodili. Tedy až na tchýni, ta byla zahraná bezvadně a přesvědčivě. Být to moje tchýně, balím kufr po týdnu a zdrhám pryč. Suma sumárum - tři hvězdy je tak akorát.

Warrior (2011)

Na to, že nejsem fanda sportovních fillmů, tak Warrior mě dostal. Sice, by neuškodilo, trochu rozvinout rodinou stranu otce a synů, ale i tak to je dobře promyšlené. První hodinu, ne, že bych se nudila, ale klidně bych ji zkrátila, ale druhá půlka mě doslova přišpendlila na gauč a bojovala jsem sama se sebou, když sem nevěděla komu vlastně fandím.