Zběsilost v srdci (1990)

45 minut je maximum který tomuhle filmu věnuju. To je hovadina na entou. Lynche jsem si oblíbila po Twin Peaks a u toho zřejmě také zůstane, protože co film, to šílenost s ještě šílenějšími hereckými výkony. Jeho oblíbenci prominou, ale pro mě jsou jeho filmy hovadiny.

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Na seriál jsem se koukala už kvůli Rebě McEntire, protože jako zpěvačka je skvělá a díky tomuto seriálu můžu říct, že je i dobrá herečka. Má to vtip a je to perfektní odpočinkovej seriál.

EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

Fakt nechápu jak tam někdo může volat. Ty kreatury, co tam sedí a předvádí bejkárny, by měly někam zavřít a nepustit. Komentář od Phobia to vystihl přesně :-DDD

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Tenhle pořad mě vytáčí jako málokterý. Už jen ta plejáda kuchtíků, co se tam hlásí. Jeden lepší než druhej. Pořád dokola je to to samé vaření, přičemž si každý myslí, že udělá lepší předkrm z listového těsta, na který napatlá kečup a nějakej tem salám a sýr, než všichni ostatní. Neustálé remcání typu: já bych to udělal takhle a já bych to takhle nedělala a lepší by to bylo kdyby.... A co teprve to prolejzání bytů. Není nic horšího, než když mi úplně cizí lidi otevřou skříně a budou se mi hrabat v prádle. Pravidla nepravidla, jestli vás doma neučili, co je to slušnost a soukromí, nelezte do televize, křováci. Drzost některých lidí je nekonečná. A komentátoři, Vydra s Boučkovou, to nijak nevylepšují, naopak, trapnost komentářů nezná hranic. Kdo viděl nappříklad německou verzi, která je kultivovaná, na úrovni, nikdo se tam nikomu nehrabe v soukromích věcech a co se vaření týče, tak tam se opravdu vaří. Česká verze je vykopávka, která zaslouží zase zakopat a hodně hluboko, aby ji už nikdy nikdo neobjevil.

První sníh (2006)

Označení drama/thriller, jo? Ha, ani dramatický, ani napínavý. Nuda, velká, příšerná nuda. Celej film se strašně táhnul a já jsem si už dlouho u filmu nepřála, aby byl konečně konec.

Syn pláže (2000) (seriál)

To je tak blbý až je to celkem dobý

Magion (1984) (pořad)

Na tohle si pamatuju a je nedávno jsem si znělky z magionu a Vegy pustila na you tube a musím říct, že se mi vrátilo dětství. Dneska ty pořady pro děti stojí za houby, ale tohle a nebo studio rosa, to bylo něco.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Lobotomie? Ne děkuji.

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Kdybych tohle měla hodnoit jen sama za sebe, tak to odpad nemine. Ale moje dvouletá dcera je doslova přišpendlená k obrazovce a hltá to od začátku do konce. Líbí se jí přesně to, co mě na tom odpuzuje. Jsou to příšerné hlasy postaviček, neustále se opakující fráze, ta přemrštěná barevnost. Ale na druhou stranu musím uznat, že děti se u toho učí barvy, počítat, pojmenovat různé předměty, atd. velmi hravou a pro ně zábavnou formou. Takže účel to plní.

Tajemství starého hotelu (2011) odpad!

Tak tohle je snad ten nejhorší duchařský horor jaký jsem kdy viděla. Nepomohlo ani to, že jsem se na to koukala o samotě v jedenáct v noci a v úplné tmě. Za prvé obsazení. Ani jeden z herců ve mě nevzbudil sebemenší sympatie. Hlavní hrdinové na mě působili spíš jako velmi jednodušší lidé. Zvláště Luke působí jako po lobotomii. Za druhé atmosféra. Snaha navodit lekavé scény a scény se stupňující hudbou a čekání na lekačku, která nakonec nepřijde....no dobře, ale celkově ten film vypadá jako béčko z 80. let. A za třetí stopáž. 100 minut?? Vážně?? Už po 20 minutách jsem se začala nudit, ale pořád jsem si říkala, vydrž, má to pomalý rozjezd, a ono nic. Je obrovská škoda, že téma filmu se někde ve třetině vytratilo a hrálo se už jen na to, jak moc se recepční bojí, protože právě kvůli příběhu jsem se na to koukala. Nechtěla jsem vidět bezduché herce (vážně??herci??), ale chtěla jsem vidět příběh o hotelu, kde se stala tragédie, po které je v hotelu stále uvězněn duch, který nemůže odejít. A nezapoměňme na tajemnou uchlastanou herečku Lee, která je obdarována schopností komunikovat s duchy a jediné, co z ní vypadne je jakási předtucha neštěstí, spojená se třemi bytostmi. Napětí nikde. Efekty příšerné, při pohledu na oběšenou nevěstu jsem si myslela, že je to vtip, tohle mělo někoho vylekat? Napnout k prasknutí? Ježiš, i před 30 lety měli horory větší hloubku. A poslední pasáž bezpochyby nejlepší. Recepční bobkuje strachy nechce zůstat sama a čekat na toho troubu, ale přesto jde úplně sama do sklepa, kde ví, že straší, hledat někoho o kom ví, že je nahoře v patře. Logika na entou. Zív.