Zná ji jako svý boty (2005)

Průměr ničím nevyčnívající. Nemůžu říct, že bych se úplně nudila, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby mi v půlce vypli proud a já nevěděla jak to skončí. Být chlap asi bych se pokochala pohledem na věčně polonahou Diaz, ale ani to podle mě nestačí k tomu, abych se na ten film toužila podívat znovu.

Klub sráčů (2000) odpad!

Tenhle film jsem viděla před lety, ale pořád mám potřebu mlátit hlavou o zeď, kdykoliv se o něm někdo zmíní. Postavte vedle něj JAKÝKOLIV film, a zaslouží si pět hvězd a Oscara navrch. Ježiš, tenhle film nemohl nikdo myslet vážně.

Titanic (1997)

Nelíbí se mi herecké výkony, ale líbí se mi příběh. Ne, že bych si ho pustila doma a koukla na něj z vlastní iniciativy, ale když ho budou dávat v tv, kouknu se na něj, i když už na mě nemá takový citový dopad jako před lety, kdy jsem konec prožívala s kapesníkem v ruce.

Zkrocená hora (2005)

Vyslechla jsem spoustu názorů na tento film a musím říct, že dominovali negativní, ale proč? Protože se zabývá tématem, který i dnes v 21. století, je tabu? Hloupé názory. Příběh je nádherný, režie je propracovaná a herci......no......není nic, co bych mohla vytknout. Ačkoliv nemám ráda filmy, které se stylizují jako drama s romantikou, tak tady je to skloubené opravdu povedeně. Viděla jsem film vícekrát a musím říct, že při každém dalším kouknutí mi došlo něco, co mi předtím uteklo. Takže zahoďte hlooupé předsudky o homosexualitě a koukněte se na tenhle film, protože ten příběh stojí za to.

Čokoláda (2000)

Takový průměr, nikoho neurazí, málokoho nadchne, občas i nudí. Ale je to koukatelné. Jednou, víckrát je to ztráta času.

Na lodi (2011) (seriál)

Tenhle španělský seriál mě chytil už po pár dílech. Má to sice pár chyb a nejasností, které musí být jasné každému, ale i přes to jsem zvědavá na další série a hlavně na rozpletení zamotaných uzlů, kterých je požehnaně. Teď v polovině třetí série je jasné, že to bude všechno trochu jinak než se zpočátku zdálo a hlavně je tam víc a víc chyb, který mě rozčilujou a kterých si nejde nevšimnout, ale je obrovská škoda, že to utnuli tak nečekaně kvůli nízké sledovanosti, takže zůstalo spousta nevysvětlitelných událostí. Některé se sice v rychlosti v posledním díle vysvětlili, ale ne všechny a ještě se to u nás vysílalo ve zkrácené verzi, tzn. bez těch vysvětlení. Takže pokud někdo chtěl vidět těch 15 minut navíc, musel koukat na nedabovaný originál.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Nejsem fanoušek upírských žánrů. Myslela jsem si, že o upírech už toho bylo natočeno tolik, že se nemůže objevit nic, co by mě přesvědčilo o opaku, ale tohle je teda jiný kafe. Po shlédnutí 4. série musím říct, slovy mé pubertální sestry, "FAKT HUSTÝ". Třetí série mě teda až tak moc nebavila, hlavně proto, že už se do toho mačká až moc nadpřirozených bytostí, viz. např. pumodlaci. Ale hlavní myšlenka seriálu zatím převládá, sice už se v postavách někdy ztrácím, a občas musím zapřemýšlet kdo s kým a proti komu, ale pořád mě to bavilo. Všechny díly dokoukány, takže vím, jak to dopadlo a jsem za to docela ráda, že to skončilo, protože si nedovedu představit, kam by se to ubíralo. Krvi zdar!

Rozjezdy pro hvězdy (1998) (pořad) odpad!

O pár krůčků lepší než DoReMi, ale i tak, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Doteď nechápu jak něco takového mohlo jít v televizi. Příšerný, příšerný a ještě jednou příšerný. Ještě teď mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě. To nebyl díl, abych si nechtěla utrhnout uši a zahodit. Ale zase se člověk nasmál nad blbostí a absolutním antitalentem účinkujících.

Vratné lahve (2007)

Jako by někdo vzal mojí babi s dědou (shodou okolností také Eliška a Pepa) a natočil je. Málo českých filmů mě vyloženě baví, ale tenhle je prim posledních let, prostě není co vytknout. Má své místo v mé filmotéce a rozhodně tam zůstane.