Ostrov (2005)

Nápad vskutku originální a nestádní. Dvě hlavní role také fajn, neb Scarletka, ať už zahraje jakkoli vypadá ve všem skvěle a McŘehoř ten (říkejte si co chcete) hrát umí. Ostatním hercům nelze ani nadávat ani je chválit, protože prostoru opravdu mnoho nedostali. Hudba mi také nepřišla nijak zajímavá, spíše byla neoriginální a tuctová. Stýv určitě umí udělat lepší požitek pro sluch. Jako celek však Ostrov v rámci futuristických filmů vyniká. 75%

Skrytá identita (2006)

Konec jako z pohádky? Ani omylem. Scorsese odvedl kvalitní práci a ve výsledku je to opravdu znát. Nicméně s těmito špičkovými herci by to zřejmě podle předlohy dokázal natočit kdejaký lepší režisér. Tím mu však nechci upírat zásluhy na tomto vynikajícím thrilleru. Co mě však ve filmu obtěžovalo, bylo neustále skákání scén od Damona k DiCapriovi. Žádná scéna snad netrvala déle než minutu a byl v tom děsnej bordel. Ale konec dle hesla: každému co si zaslouží byl sic možná trochu čekaný, ale stejně to bylo fáákt hustý! Jen těch prostřelených hlav bylo více jak v Call of Duty: Vylodění v Normandii. za mě 85%

Rychle a zběsile 5 (2011)

Film plný absurdních scén umě poskládaných do celku. Bída. 40%

Insomnie (2002)

Perfektní krimi. Nolan mě stále překvapuje. 90%

Amazing Spider-Man (2012)

Díky bohu, že Gwen má ráda minisukně. :) Filmová blbůstku za těžký prachy, v hlavní roli s jmenovcem slavného kocoura. Ale když máte filmový absťák, bude se vám tohle líbit stejně jako mně. 75%

Mentalista (2008) (seriál)

Kde vždy vezme Patrick Jane ten čaj to vážně nechápu... :D Ergo za schopnost, vařit čaj v jakékoli situaci Mentalistu hodnotím 80 %.

Bourneovo ultimátum (2007)

Kdybychom proti sobě postavili Jamese Bonda s povolením zabíjet a Jasona Bourna s povolením bránit se, kdo by byl dříve pod drnem? (PS: správná odpověď je pouze jedna, vaše domněnky mi pište do pošty) Za nepřerušení akce během celých více jak 100 minut a boj mezi Bournem a Nashem si zaslouží 100%

Avengers (2012)

Vzít to nejlepší z průměrně dobrých filmů a vytvořit z toho tenhle trhák se setsakramentsky vyplatilo. Stark je ještě železnější a jeho hlášky z Avengerů dělají tu nejlepší superhrdinskou komedii, Hulk ten je mnohem neuvěřitelnější než dříve, Thor konečně dospěl a bratr Loki to je parchant jak sviň. Nařachaný kapitán v novém obleku plus Scarlet, Jeremy a Samuel Jackson tvoří super superhrdinský nářez. Bavit se budete od počátku až do konce. Hluchá místa neexistují a pokud náhodou není nějaká akce, vypňují děj smysluplné, a často opravdu zábavné dialogy. Nejvíce jsem si však zamiloval Hulka aneb jeho hláška: ,,To je slabý Bůh" opravdu pobavila celý sál. Nemám co vytknout, běžte do kina, nejlépe na 2D s titulky a nechte se dvě hodiny unášet na vlně dokonalosti. 95%

Na vlásku šťastně až navěky (2012)

Bez chybičky. Do šesti minut narvat 5 minut akce a do 6 minut narvat 5 minut smíchu se podaří málokomu. Poklona

Hra o trůny (2011) (seriál)

Už asi hodinu tu jen tak sedím a přemýšlím co ke Hře o trůny napsat a stále je moje mysl zmatená a neví čím začít. Možná je to tím, že úchvatnost a výpravnost tohoto skvostu nejde slovy popsat. Inu snažit se o to nebudu, vše co bylo potřeba i nebylo potřeba napsat ke Hře o trůny již napsáno bylo a já jen dodám: modleme se ke starým Bohům ať zmetci Lannisterové přijdou brzy do hrobu. (skřeta Tyriona bych ušetřil).Nejoblíbenější postava je pro moji maličkost skvělá Arya Stark. Jedno vím jistě. Druhá řada snad už být lepší nemůže. No uvidíme brzy.. (95%)