Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Uchvatna grafika a uzasna hudba, skvele zakomponovano do sveta popularni hry, kterou jsem ale nehral a tak mi dej ponekud unikal a prisel nudny - vyplnujici prostor mezi souboji. Ovsem po audivizualni strance klenot

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

Totalni, uboha a nechutna sracka, u ktere jsem se prvni pulku mlatil smichy. O neco horsi nez prvni dil, ale pro priznivce zachodove zabavy klenot. Bud ten film milujete nebo nenavidite, nic mezi tim. "I am Canadian and I am wasted!!!"

Dracula (1992)

Pro me osobne nejlepsi, nejstylovejsi natoceni draculy vsech dob, skveli herci. Film, na ktery se mohu podivat kdykoliv.

Janghwa, hongryeon (2003)

stylove psychodrama, s uzasnou atmosferou, ktere ale napoprve nikdo nepochopi

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

famozni solo donutila, neni treba co dodavat

Mizerové II (2003)

typicky filmecek "boom boom motherfucker niggahbrotha boom boom" v produkci baye, tzn. vemte popcorn, vypnete mozek a muzete se lehce bavit

V jako Vendeta (2005)

dle meho nazoru druha nejlepsi komiksova adaptace po sin city, vyborne prokresleni diktatury strachu (ne nepodobne brazil a nepripomine vam to jeden velky stat?) a prijatelny pribeh. pravda, chybi poradne "kulervouci" sceny a konec je znacny patos, ovsem prijemne jsem se bavil a je to i o neco vice nez ****

Bobby Deerfield (1977)

dobry romanticky film na posezeni s partnerem, ovsem pro muze jsou nektere casti silene nudne a bezucelne a nastava trosku nudy...

Serpico (1973)

vynikajici kriminalka z NY, vynikajici Pacino, vynikajici atmosfera, vynikajici dej, proste jeden z best krimifilmu vsech dob

Znamení (2002)

Vynikajici herci vcetne tech detskych, strasidelne casti jak je u Shyamalana zvykem, skvela atmosfera a myslenka, ale poslednich 10 minut je krutym zklamanim, kdyz se vsechno zlo zhmotni a presune do hmotne roviny. Kazdopadne ale skvele ****