Stáhni a zemřeš (2019)

Príjemne prekvapilo, lakačky na mňa fungovali. Akože od dokonalosti to má ďaleko ale ani som sa pri tom nenudil. p.s. počkajte aj na dodatok v titulkoch ;) Za mňa 65%

Koňok-Gorbunok (2021)

Skvelý počin, príjemné odreagovanie, 100x lepšie ako úchylné nórske popolušky. Len niekto kto to nevidel môže napísať, že sú efekty na úrovni rodinných prípadov. Za mňa 85%.

Tři přání pro Popelku (2021) odpad!

Chvíľu som si myslel, že je to len taká biedna kópia fantastickej českej klasiky. Ale na konci museli natlačiť do tohto priemerom sršiaceho výplodu nejakú tú "politicky korektnú vložku"... A myslím, že nie každý dokáže bez problému spracovať bozkávajúcich sa panošov v rozprávke! Keď táto blbosť zmizne zo sveta nič sa nestane, stačí zabudnúť a bude to fajn.

Cosmoball (2019)

Pre mňa príjemné prekvapenie, má to všetko čo to má mať. Dokonalé to síce nie je ale ani to nenudí takže za mňa - 70%. P. S. Z mnohých hodnotení mám pocit, že to tu niektorí 'pochovávajú' len preto, že to natočili rusi... Mne je jedno kto to natočil hodnotím objektívne tak ako to cítim po do pozeraní.

Za sny až na Mars (2022)

Vcelku nuda, raz sa to pozrieť dá(aj keď horko ťažko) ale potom to zapadne do zabudnutia.

Godzilla II Král monster (2019)

Dve hviezdy za efekty, inak mňa táto vec rozhodne neoslovila a to mám sci-fi veľmi rád... A práve postava Very(Emmy) ma sklamala!

Ave, Caesar! (2016)

Dal by som dve hviezdy z desiatich - jednu za obsadenie a jednu za tých veľmi málo vtipných scén ale keďže mame päť - hviezdove hodnotenie tak je z toho len jedna(dve z piatich to hodné určite nie je!) Neskutočná nuda od začiatku do konca(manželka pri tom zaspala, musel som to dotrpieť sám), povedal som si, že keď niečo rozpozerám tak to aj dopozerám aby bolo hodnotenie objektívne, toto bolo veľmi ťažké dopozerať. Hereckých hviezd tam bolo neúrekom ale to niekedy (v tomto prípade určite) nestačí! Hodina a pol života v nenávratne, už to nikdy nechcem vidieť.

Poslední směna (2020)

Nemuselo to byť také zlé keby to tak zle neuzavreli. Príbeh vcelku nuda ale sem tam vtipná scéna ma držala pri živote, zabili to na konci. Sumasumarum - Keď tento film neuvidíte nič sa nestane, ušetríte si 87 minút života a môžete ho využiť inak a určite lepšie.