Živí mrtví (2010) (seriál)

Pilot bol vynikajúco spracovaný, no potom mierny pokles. Ale od druhej sérií sa to pekne rozbehlo. Napínavý príbeh a množstvo zvratov dávajú seriálu veľmi dobrú kvalitu. Je to taká zmes všetkých možných zombie filmov, ktorá sa tak často neobjavuje. // videných 7 sérii

Osudový dotek (2004)

It has been said that something as small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world - Chaos Theory Strhujúci príbeh vo výbornom spracovaní. Zo začiatku som nemal ani tušenie o čo sa jedná, no potom prišli odpovede. Ashton Kutcher podáva obdivuhodný výkon, ktorý by som od neho nečakal. Obsadenie je veľmi dobre vybraté. Veľmi vydarené sci-fi s naozaj výborným scenárom a originálnym nápadom.

Zombieland (2009)

When the zombie outbreak first hit, the first to go, for obvious reasons... were the fatties. Fantasticky zvládnutá hororová komédia. Sympatickí herci, svieži humor, dobrá atmosféra a pravidlá ktoré musíme dodržiavať aby sme prežili pri útoku zombíkov.

Bůh žehnej Americe (2011)

Frankovi a Roxy už lezú na nervy všetci ľudia, ktorí sú založený iba na materiálnych veciach. Tak dostanú geniálny nápad, všetkých ich zabiť. Takže začnú zabíjať všetkých tých "skazených" ľudí od celebrit, moderátorov až po mimina. Atmosfére filmu dopomáha hlavne rocková hudba, ktorá je úplne úžasná. Ak máte niekedy chuť zastreliť všetkých tých "primitívov" čo Vám lezú na nervy, určite si to pozrite.

Panelák (2008) (seriál)

Nechápem ako sa to mohlo tak dlho udržať v televízií, ale čo viac môžeme očakávať od TV JOJ. Dávam 1* za niektoré vtipné hlášky Romana Luknára.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Ach jo, proč mě ti debilové nevezmou do toho jejich kreténského klubu pro blbečky… Tato legendárna žltá rodinka ma asi nikdy neprestane baviť. Pozerávam ju už niekoľko rokov a je ohromujúce že stále si drží svoju kvalitu. Stále pretrvávajú originálne nápady a hlášky Homera ktoré vedia vždy pobaviť. Úvodné scény vedia vždy zábavne prekvapiť. Určite budete viacerí súhlasiť že je to najlepší animovaný seriál všetkých čias.

Poslední vládce větru (2010)

Ani neviem prečo ale po zhliadnutí traileru ma tento film celkom zaujal. Neveril som nejako všetkej tej kritike. No nakoniec sa z toho vykľulo priemerná fantasy, ale zato s peknými efektmi. Dej mal celkom dobrú zápletku, no výkony hercov boli nulové. Každopádne si myslím že s filmu sa dalo dostať oveľa viac, no možno (ak sa niekedy natočí), bude lepšie pokračovanie.

Pokémon (1997) (seriál)

"Pika-pika-pikatchu!" I keď sa mi to zdá teraz ako úplná kravina je to obľúbený seriál môjho detstva na ktorom som vyrastal, zbieral kartičky a lepil nálepky do albumu.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Oh man. I shot Marvin in the face. Jeden z najlepší a najgeniálnejších filmov aké som kedy videl. Ťažko nachádzam slova ako opísať tento filmový zážitok ktorý pretrváva dodnes. Excelentné rozprávanie príbehov ktoré majú v sebe veľa (vtipných) náhod a zaujímavých nápadov. Narážajú na všetky možné smery od úžasných, vtipných hlášok cez rasizmus až po sex. Vynikajúce hlavné a aj vedľajšie obsadenie (John Travolta, Samuel L. Jackson, Tim Roth, Uma Thurman, Christopher Walken, Bruce Willis, Harvey Keitel, Amanda Plummer, Rosanna Arquette, Eric Stoltz ) ktoré by som označoval za jedno z najlepších. Nesiem zabudnúť spomenúť Travoltov tanec (stále neviem či je to myslené vážne alebo ako vtip) a samozrejme brutálne, krvavé scény ktorých je tak viac ako dosť! Celé to vyzerá obyčajné dielo ale Pulp Fiction je niečo originálne ktoré nemá (zatiaľ) konkurenciu.