Hannibal (2013) (seriál)

// videné 2 série

Dexter (2006) (seriál)

// videných 8 sérií

Don Jon (2013)

There's only a few things I really care about in life. My body. My pad. My ride. My family. My church. My boys. My girls. My porn. V podstate som čakal poriadnu komédiu a nie drámu. No myslím si, že Joseph Gordon-Levitt odviedol skvelú prácu na jeho debutový film. Vynikajúci úvod, ktorý nahliadne do Jonovho života a ukazuje jeho každodenné praktiky. Objavuje sa tu množstvo skvelých dialógov, vtipných hláškok. Zápletka nie je najlepšia, po čase začína trochu nudiť ale pohľad na Scarlett Johansson nám to všetko vynahradí. Koniec mohol byť trochu viac premyslený a prišiel mi dosť "odbitý“

Spartakus (2010) (seriál)

Spartacus: Blood and Sand Krv, brutalita, násilie, intrigy! Skvelých 13 epizód ktoré majú toto všetko v sebe. Po celý čas na nás pôsobí vynikajúca atmosféra ktorú dopĺňajú rôzne spomalovačky a dotvára ju komiksový štýl. Každá časť série je o niečom inom a má v sebe množstvo zvratov. Hlavný hrdina Sparkatus je nevypočítateľný. Zakončenie série je samozrejme poriadne brutálne. Spartacus: Vengeance Pre mňa je táto séria miernim sklamaním. Neviem či bolo obsadenie nového Spartaka tým najlepším nápadom. Ale mimo toho si séria stále udržuje svoju kvalitu a na nové postavy si po čase zvykám. Aréna sa tu vyskytuje čoraz menej, no stále sa môžeme tešiť na poriadne krvavé súboje a brutalitu ktorej nikdy nie je dosť! Spartacus: War of Damned ??

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Na prvý pohľad veľmi sympatický seriál, mierne pripomínajúci Glee (ale oveľa lepší, aspoň zo začiatku). Škola Greendale ponúka zaujímavé, sympatické postavy ktoré majú čo ponúknuť, a tiež skvelú komediálnu atmosféru. Postava učiteľa španielčiny Señora Changa je jedna z mojich najobľúbenejších zo seriálu (škoda že to neškôr tak pokazili, a už v podstate nie je zaujímavá ani vtipná). Od druhej až po štvrtú sériu to postupne začína upadať, čím ďalej tým viac. Už je to úplne o niečo inom ako zo začiatku. Príbehy sú už skôr nereálne a čoraz menej zaujímavé, ale stále je tam pár vtipných momentov. Škoda že sa neuberali cestou prvej série. // videné 4 série

Kick-Ass 2 (2013)

Act like a bitch, get slapped like a bitch. Jeff Wadlow nám pekne "nakopal zadky“ a ponúka kvalitné pokračovanie, ale, nie až tak dokonalé aké sme mohli vidieť u Matthewa Vaughna. Je to hlavne preto že niektoré scény pôsobili strašne “lacne“ (mierim hlavne na scénu s dodávkou kde je Mindy na streche). Taktiež sa trochu stratil ten svojský humor. No, na druhú stranu opäť ponúka množstvo brutality, hlášok a množstvo superhrdinov. Obsadenie je znova úžasné. Chloë Grace Moretz nám pekne vyrastala (takže je sa na čo pozerať). A už len ako povedala Hit-Girl Show's over, motherfuckers.

Family Feud (1999) (pořad)

Family Feud je obdoba slovenského 5 proti 5, ale oveľa viac zábavnejšia. Vďačíme za to hlavne skvelému moderátorovi Stevovi Harveyovi. Veľa krát sú položené zaujímavé, netradičné otázky a vynikajúce odpovede na ne. Nikdy sa nemôžem prestať smiať na niektorých odpovediach súťažiacich.