Lovci duchů (2005) (seriál)

Perfektný odychový seriál o dvoch bratoch - lovcoch. Áno dej je možno taký skákavý a rozhádzaný a často je cítiť tažkú improvizáciu či pokles nápadov, ale aj napriek tomu sa vymyká normálu, a to sa mi páči.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Ak si chcete pozrieť pekný dokument o II.sv. vojne tak toto je zatiaľ najlepší aký som videl. Veľmí silný, vlastenecký, pravdivý a dojímavý. Veľmi podobné spracovanie ako vo filme " Zachránte vojaka Ryana " Co-produkcia- Tom Hanks.

Moucha (1999) (seriál)

Pre mňa totálny úlet- doslova. Perfektný humor ,dabing a super kresba . Toľko radosti z pozerania 5 min seriálu, vrelo odporúčam.

Velké vítězství (1992)

Veľmi pekne spracovaný film o začiatkoch ženského baseballu. Ako fanúšikovi baseballu sa mi film veľmi páčil.

Joey (2004) (seriál)

Sympatický Matt LeBlanc, ale pre mňa veľmi slabý odvar od Priateľov.

Alf (1986) (seriál)

Zbožnoval som tento seriál, keď som bol malý, podľa mňa vtipný a pekný . Takisto ako perfektný sitcom a u nás na Slovensku perfektný dabing zo strany Stana Dančiaka.

MacGyver (1985) (seriál)

Ako dieťa som na to letel , no postupom času som prišiel na to , že to tak v skutočnosti nefunguje. :D

Faunův labyrint (2006)

Del Toro a jeho komiksové spracovanie v období nacizmu sa mi veľmi páči, rovnako ako temná atmosféra. Dej pekný rozprávkový, ale s poriadnym kusom fantázie a strašidelnosti, ktoré robia z filmu - 12+ .

Skrytá identita (2006)

Veľmi zaujímavá myšlienka, páčila sa mi takisto ako tragické zakončenie celého filmu, ktoré ma až prekvapilo aj napriek tomu , že sa to dalo očakávať. Stále perfektný Jack Nicholson a jeho narušený úsmev psychopata. Určite kvalitná robota zo strany Leonarda, ale matt Damon mi vadí ako herec kvôli tomu , lebo má stále tú istú tvár- ako robot. No, zase si myslím , že v tej jeho role to až tak nevadilo .

Kolja (1996)

Ján Svěrák len potvrdil to , že aj u nás sa robia dobré filmy hodné Foresta Gumpa a iných Oskarových filmov. Veľmi pekný, jemný a dojímavý film. Pekné protiklady - starý Čechoslovák proti mladému Rusovi. Perfektné spracovanie totaliného režimu v ČSR.