Hrdina (2002)

Veľmi pekný film po vizuálnej stránke, proste nádhera, bašta pre oči. No to nestačí na dokonalý film, u mňa za tri, rád by som dal viac, ale nemôžem, lebo ostatné veci boli odfláknuté napr. dialógy .

Skici Franka Gehryho (2005)

Prv by som chcel povedať , že kto nevie oceniť prácu architekta nevie oceniť ani tento film. Človek, ktorý pre mňa veľa znamená takisto ako jeho tvorba. Veľmi pekný dokument o človeku , ktorý stavia perfektné stavby po celom svete.

Architekt odpadu (2007)

Ohromujúci nápad, veľký človek, ktorý by chcel zmeniť svet, a posraná americká byrokracia, ktorá mu to nechce dovoliť zachrániť tento svet, a to všetko kvôli peniazom. No v rozvojových zemiach je tento architekt Bohom- aký rozdielny pohľad na vec. Perfektné domy s perfektnou myšlienkou. " I am free i am absolutly free. " Mike Reynolds

Kód Navajo (2002)

Príliš akčné a vlastenecké na môj vkus. Nickolas Cage - úplne otravný, nie je vobec herec pretože nič nehrá, má len fotogenickú tvár a to ho zachraňuje- aspoň si to myslí. V tomto filme mi chýbali emócie, ktorými prekvital napr. Band of Brothers . Určite by sa dal dotiahnuť. Inak podľa mňa taký priemer s dvoma sympatickými Navajmi.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Vôbec ma telenovely nepriťahujú, a určite pre mňa táto telenovela je strach a hrôza, ale zas na drhú stranu musím to brať tak , že veľké percento ľudí to rado pozerá- aj keď neviem kôli čomu. Môj názor je 0 bodov no nezúfajte možno vám sa to bude páčiť.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Další seriál, v ktorom to všetko ťahá Barney a ostatní sa popri ňom vezú.Situačná komika je tu na mňa trochú Veľakrát sú aj dobré vtipy, ale fakt je , že ich hovorí Barney. Inak dejovo veľmi dobré aj nápadité.U mňa tak na 80% spokonosti.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Mám rád spracovanie STOPMOTION. Dáva to seriálu takú umeleckú krásu a prepracovanie a už len kvôli tomu si to rád pozriem- fascinuje ma to. Seriál plný humoru a zlatých ovečiek. Bééé

Dexter (2006) (seriál)

Seriál plný kvalít od spracovania až po soundtrack od Daniela Lichta. Pekné zábery s kamerou, strih, dialógy,zápletky. Perfektný dej a úžasný hrdina, ktorý robí film neobyčajným ,lebo on sám je sériovým vrahom. Tým sa vymýka obyčajnémej kriminálke.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Úžasný nápad spraviť seriál o tom, ako šprti s vysokým IQ majú problém so zaradením do spoločnosti. Týmto vzniká plno bizarných a vtipných situácií. Ešte k tomu Leonard je zamilovaný do krásnej Penny- presný opak chlapcov s troma vysokými školami. Určite každá séria je trošku iná a postupne sa z nerdov stanú obyčajný ľudia ( nikto to ani nepostrehne ,ale proste nie sú až takí šprti ako boli) až na Sheldona , ktorý je stále Sheldonom a drží celý seriál na nohách, a ja sa môžem naďalej baviť .

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kreslený seriál, ktorého nikdy nebudem mať dosť , lebo už tak silno sa zakorenil v mojej hlave, že si neviem ani predstaviť , že by nemali vychádzať ďalšie časti - ale to asi každému z nás. Jednoznačne už je to časť Ameriky, a Simpsonových rodinka sa ju nechystá opustiť. Pekná komédia o americkom sne.