Četník ze Saint Tropez (1964)

,,Jéé hele šéfe! Šéfe hvězdice!" ,,Fugasi ty ponožky vám nejdou" Jedna odpravující scéna za druhou! Tohle je prostě best!

Střihoruký Edward (1990)

Smutné ach jo. Hned bych si Edwarda vzala domů a starala se o něj. Johny má spoustu sexappealu a když je ještě za takové neviňátko, moc mu to sluší! A navíc pak ten účes!:D První film od Burtona, který mě bavil.

Zelňačka (1981)

Sakryš proč po druhém shlédnutí tak najednou měním svůj názor? Teď mi to přijde takové milé, Jiří Lábus mi nevadí.... Opravdu mě ten příběh potěšil, i když to není zrovna ta salva Funésovského humoru, jako vždy...:)

Prokletý ostrov (2010)

(Zezačátku mi přišel Capriův dabing divný, později už tak ne. Stejné to bylo i se scénářem...). Film je o tom, aby v nás vyvolal stejný prožitek zmatku, jako v Teddym. Co se týče mě, proběhlo to úspěšně. Vzpomínám si, jak jsem tomu nechtěla uvěřit a stále se chytala všeho, co bylo před koncem. Jak tvrdohlavý může člověk být!:) Na druho stranu- nikde není úplně řečeno, jak to vlastně MĚLO být. Alesoň co se týče filmu:) Když už vše není, jak si to malujete, alespoň by vás to mělo dostat. A to se stalo!:-) Poctivé 4 hvězdy.

Ospalá díra (1999)

No.... Stylové to je, ale pro mě je to tak vše, co Burton dokáže. U jeho filmů se prostě nudím! Lepší 3.

Iron Man (2008)

Spíš slabé čtyři... Ale přesvědčil mě(neznalce:)) až teprve fakt, že Iron man je natočen podle komiksu. Jinak bych se asi dala slyšet, že z toho páni filmaři udělali pěknou frašku, nehledě na ten trapný kostým. Měla jsem pocit, že jsem se vrátila do dob želvích nyndžáků:D Co se týče Roberta Downeyho, doufám, že ho uvidím ještě ve více filmech. Trošku mi připomíná mého oblíbeného Johnnyho Deppa. 3 a 3/4

Obvyklí podezřelí (1995)

Celý dosavadní život znám pod jménem Kaiser Soze úplně někoho jiného:) Nicméně se už nedivím, že si to někdo vypůjčil. Film je výborný, přesně takový, jaké mám ráda. Spletitý děj, dlouho nevíte, co od toho očekávat, skvělé herecké výkony... Bohužel jsem byla zároveň obluzena únavou z pracovních procesů a tak, než dám těch 5, se raději přidržím u zdi a dám 4,5, než si to zkouknu podruhé;-)

Dokonalý trik (2006)

Velmi poutavé, dokonce se mi o tom i zdálo! Jen příště prosím ne Davida Bowieho do filmu:)

Hospoda (1996) (seriál)

Asi jsem tady zase spadla úplně z višně! Na ty sr...ky, co točí naše televize, je tohle těžký nadprůměr! Možná, sem tam,.... byla nějaká ta scénička, co jsem u ní koulela očima navrch, ale z Hospody vždycky čišela taková pohoda(:D) a záruka inteligentního a při tom docela jednoduchého humoru! Mě to baví! 4.