Pernicious (2015)

Tak tohle je zase kurva průser :-D Scénář jak od desetiletého smrada, kterému logické vyprávění nic neříká, trapná pokusy o lekačky, které jsme všichni viděli nejméně stokrát a hlavním kravkám (které jsou neustále skvěle nalíčené), bych jejich herecký výkon nevěřil ani v pornu. Jediný, co trochu stojí za zmínku, je gore, ale pro otrlejší diváky je to pořád zívačka 1/5 s odřenýma ušima

F (2010)

nikdy jsem na konci filmu nenadával tak, jako tady :-D To bylo jenom: Kdo to kur...Co to do hajz... Kam to do píč...? A je to fakt škoda, protože kdyby to natáhli ještě o tu čtvrthodinu, která tam vysloveně chyběla a leccos vysvětlili, nebál bych se tomu napálit víc. Atmosféru to jako má luxusní, ten konec ale bohužel

Harbinger Down (2015)

Film odkazuje na sci-fi bečka z osmdesátých let a la Leviathan, se všemi duhy i neduhy a tak je za potřebí i k tomu přistupovat, podobně jak k Almost human, které odkazuje na X-tro třeba. Já byl celkem spokojen a triky se mi líbily a osobně bych si přál, aby se takových flicků točilo víc. Za mě lepší průměr

Chappie (2015)

podle mě je to to největší lejno, co sem tenhle rok viděl, fakt k zblití a číslo 5 žije je proti tomuhle oskarový trhák, pač mi přišlo, že ten stupidní scénář o hodných banditech psal desetiletej smrad, Jediný, na co se dalo koukat, byla kamera a efekty, ale to film neděla. jestli Blomkamp fakt natočí (dokurví) toho Aliena 5 tak si myslim, že to bude pruser stoleti, ne-li tisíciletí.... A jestli to fakt podělá jako tohle hovno, tak mu osobně proženu kulku hlavou a věřim, že za mnou na tuto akci bude stát fronta nasraných až do nekonečna

Slasher House (2012)

taskploitation :-D Jdi, podej, přines, zabij, rozřež :-D Nahá, neatraktivní roštěnka se probudí ve zdánlivě opuštěném sanatoriu a jak na potvoru, nepamatuje si ani hovno. Dostane se z cely ven, najde brejlatýho ňoumu, kterej jí bude po zbytek filmu dělat křoví. Do toho pár vyšinutých magorů, ktaří nám jsou před každou akcí představeni flashbacky z jejich života. Film jako nic extra, herecké výkony dost tragické. Co se mi ale opravdu líbilo, tak kamera (zelený filtr + hra barev) a především vynikající hudba, která flíček posouvá o level výš

Jurský svět (2015)

Ufff! To zas bylo něco. První věc, na kterou jsem se těšil bylo, ať už konečně nějaká, přerostlá mrcha rošlape ten děsnej Disneyland i s těma usmrkanejma, rozmazlenejma smradama, který mi svým vřískáním doslova trhali uši(přiznávám ale, že v druhé polivině mi jejich vřískání v bolestech pro změnu lahodilo). Pak mě totál dožrala hlavní dvojice, kterou, jako by ukradli z Honby za diamantem a to bohužel i s jejich rádoby vtípkama. Co mě naopak pobavilo, bylo jak ty 2 kinderheroes zdrhali před tou vychcanou slepicí(myslím dinosaura a ne hlavní hrdinku), hupsli si z vodopádu a doplazili se na bahnitou pláž, tak už sem jenom čekal, kdy tam za nima pleskne sebou Predator. Pak se naštěstí rozjela akční jízda, která neubírala až do konce filmu a uteklo to pak jako voda. Je mi jasné, že nad tímto filmem bude onanovat kažrej smrad, kterému se čerstvě začalo vytvářet semeno a v každém hračkárství bude ještě minimálně 4 roky ve výloze roztomilej, plyšovej Indomínek Rexík, ale mě to míjí hooodně velkým obloukem 3/5* ale jen proto, že je to prostě Juráč

Svatý Mikuláš (2014)

Kdybych to měl hodnotit, jako klasický, celovečerní film, tak by to bylo tak 1/5* což se ale nedá, pač je to fanouškovský projekt za pár šupů a to je z toho nesmírně cítit. Líbily se mi efekty (houpající světla a dveře, krabice s lahvemi dětské vyživy a podobné detaily). Co mě naopak sralo byla hudba, která by v tomto subžánru být neměla. Herecké výkony komentovat nebudu, jelikož mám v plánu něco podobného, takže vím, že to není žádná sranda. Takže suma sumárum je u mě průměrná spokojenost a jsem rád, že jsem měl konečně možnost to sčíhnout

Doupě bílého červa (1988)

co k tomu dodat, je to prostě Russell se vším všudy. Snové výjevy a halucinace perfektní a dvojsmyslné hlášky hlavní hrdinky fakt bavily... I když se to nevyrovná Altered states, nevidím důvod, proč bych neměl napálit plný počet

Poltergeist (2015)

Když si vemete původního Poltiho, tak to oproti tomu taková změna nejni, prostě komedie a tak by se to mělo i brát, nebo jste si snad mysleli, že si u toho budete kousat prsty hrůzou? Fotřík mi byl docela symoš a Exorcista tomu dal korunu. CGI efekty už je hold devíza dnešní doby... takže když hoooodně přimhouřim oči, možná i tu čtverku dám... a dal :-D

Bad Blood (2014)

Úzkost a beznaděj z tohoto snímku opravdu čiší a herecké výkony na solidní úrovni. Někoho možná bude srát pomalejší tempo, ale pro mě to přidalo na atmosféře.