Zahradník (2006) odpad!

Jak tato zhovadilost mohla vůbec vzniknout?! Nad tím zůstává rozum stát! Nejspíš si tvůrci za ten rozpočet, co je uveden v zajímavostech, koupili digitální kameru a spoustu drog, pražáci jedni debilní, a mysleli si že udělali velmi kvalitní film. Potom ho stříhali nejspíš v absťáku, protože jiné vysvětlení prostě není!!! Prostě žádný amatérský film, by nemohl být amatérštější než tohle! Blil bych!!!!!!!!!!!!!!!!

Paranormal Activity (2007) odpad!

Něco tak trapného jsem už dlouho neviděl!!! Nejde o to, že je to nízkorozpočtový film, ale o to, že je to bezduchá slátanina! Těch několik "herců", kteří se ve filmu objevili, mě totálně iritovalo svojí demencí a neschopností hrát! Těžce mi to připomíná Zahradníka z našeho repertoáru, i když toto je asi o procento lepší. Stále prostě odpad!!!

Kanibalové (1980)

Absolutní špička kanibalských horrorů, které jsou v povědomí. I když Poslední kanibalové od nestora tohoto žánru, kterou natočil dříve než tento film, je určitě o špetku lepší, tento je však známější. A viděli jste ho v Hostelu II, jak konzumuje nohy Viktoru Krumovi?!

Kanibalové 2 (1978)

Ty přírodní exteriéry až berou dech! A příběh je taky velmi zdařilý.

Kanibalové: Začátek (2003)

Toto je velmi amatérská filmová práce, nehledě na to, že je to jen plagiát původního snímku od Ruggera Deodata. Ale ten konec mě dostal! Už se zde nezabývali nějakou rádoby humanitní mravností a prostě se rozhodli, že to zveřejní. To je to jediné, co chybělo u původního Cannibal Holocaustu.

REC (2007)

Nádherný zombie horror kombinovaný s reality horrorem. Prostě lahůdka, kterou musíte vidět!

Hořící Mississippi (1988)

Pokud by šlo dát šest hvězdiček, tak tomuto filmu bych to rozhodně dal bez mrknutí oka!

Deset dní, které otřásly světem (1928)

Dech beroucí opus plný nádherných výjevů, které jsou podmalovány neskutečně úchvatnou symfonickou hudbou! A otázka problematičnosti ideologie díla?! Nelíbil by se mi tolik, pokud by tento film vyzníval jinak. Protože ideologie v něm obsažena, je na dobu jeho vzniku absolutně v pořádku! ;-)