Solomon Kane (2009)

Docela dobrá "pohádka", u které jsem se rozhodně nenudil, ale už je jich nějak moc a navzájem se vykrádají... .

Ztracený ostrov (2009) odpad!

Opravdu šílená slátanina, která má v ději víc děr než cedník! Jsem tolerantní divák a nemám problém přehlédnout nějaké chyby, pokud má film celkově zajímavou myšlenku a nápady. Ale tohle?! Nejlepší na tom byl asi ten několika minutový prolog z minulosti, ten to však nebyl schopný zachránit. Toho co psal scénář, bych nechal bez milosti popravit za prznění filmového odvětví!!!

Smrti napospas (2006)

Ode mě má pět! Od mentálniho golfisty bych tři chápal, ale v úplně jiné dimenzi! To asi zrovna nechápal co vidí za film a co mu má dát za hodnocení! Od milovníků filmů a znalců horrorů však rozhodně ne!!! Ti by měli tento povedený kousek hodnotit ještě lépe, protože je velmi zdařilý!

Arthur a Maltazardova pomsta (2009)

Pokračování je také velmi zdařilé! Jeho příběh a vtip nemá chybu!!! Čekám na další a to s očekáváním!

Kamarád do deště (1988)

Uživatel golfista rozhodně normání není a ani nikdy nebyl, protože je to obyčejný filmový sráč!!! Ale přesto je film Kamarád do deště velmi dobrý film, i na české poměry!

Den sovy (1968)

Tento italský thriller ze sicilského prostředí je naprosto dokonalý!