Nesmiřitelní (1992)

tak na moj veru som čakal ovela viac od tohoto westernu, pre mna velka nuda a ten česky dabing bol ozaj staršný ked jeden dabuje 4 hercov za film

Rivalové (2013)

no podla mna do top 20 tento film určite nepatri aj ked ma svoje kvality no videl som od neha vela filmov ktore boli lepšie

Marvinův pokoj (1996)

škoda toho scenáru, krorý nebol úplny, s tak skvelými hercami mohol byt tento film aj o 50 % lepši, pre mna dosť velka nuda

Zamilován (1984)

tak pre mna je tento film velke sklamanie, uplna nuda pomaly žiaden dej a žiadna gradacia tento film mi nič nedal a čakal som kedy už skonči a De Niro sa mi tam vobec nehodil

Zpátky ve hře (2012)

tak tento film bol dost nudny ale vidieť 81 ročneho Clinta je zážitok

Warrior (2011)

pre mna jednoduchy ale velmi užasny film so silnými emóciami Nick Nolte si toho oscara by zaslužil a myslim že aj Tom a Joel odviedli skvelu prácu, čo sa tíka toho záveru tak ten ma úplne dojal, odporúčam každemu, tento film Vás nenechá chladnými

Argo (2012)

skvely film a pri konci som ani nedýchal, ozaj odporučam, ešte že Bill Clinton to v 97 vykecal

Machři 2 (2013) odpad!

tak toto bolo neskutočne trápne Adam Sandler a je partia akože vtipných kolegov ?? vobec ma to nebaviloa neda sa to ani len trošku porovnať s dobrou jednotkou