Muž na Měsíci (1999)

Jim Carrey by si za stvarnenie role Andyho kaufmana zaslužil kludne oscar ked som pozoroval videa z youtube skutočneho Andyho, tak sa moc nelišili od toho čo predviedol Jim, film je ozaj skvely.

Bitevní loď (2012)

Celkom sa to dalo dopozerať aj ked to bola kravina, ale par vtipných scén to zachranilo,... ten mimozemštan bol ozaj chaby kopia nejakeho hybridu medzi terminatorom,predatorom a transformerom.

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

čakal som že to bude ovela horšie ale normalne sa to dalo dopozerať a bolo tam par v tipných scén, ale aj tak na prve časti to zaostáva,... no chceli sa ešte nabaliť ale sa im to akosi nepodarilo

Blesk (2011)

taka klasicka kriminalka hladanie uchylneho vraha policajtov, nič svetove ale dalo sa to pozerať až do konca ako som u Jasona zvyknuty a dokonca svojim humorom sa mi čoraz viac podobá na o 20 rokov staršieho Arnolda Schwarzeneggra.

Kaktusový Jack (1979)

Dalo sa to celkom pozerať vtipných momentov tam bolo viac ako som očakaval čiže bola aj zabava, všetci tu tak boli trochu priblblí. Arnold si to odhral celkom v pohode moc toho nenarozprával, sice som čakal že aspon raz vystreli. Kon Whisky bol ozaj macher.

Babel (2006)

Fakt drsný film, ale musim odceniť režiu bolo to ozaj super spracovane a postupna sa všetky pribehy dramatizovali a prelínali.

Ocelová pěst (2011)

Vynikajuce sportovní Sci-Fi, ani len minutu som sa nenudil, ozaj ocelový narez.

Saw: Hra o přežití (2004)

Ozaj neskutočne napäti film čakate čo sa stane a rozmyšlate čo by ste robili vy kebyže sa v takej situaci ocitnete pre mna dnes už KULTOVKA SAW žit nebo umrit ,vyberte si :)

Saw 5 (2008)

Toto by som asi označil za najnudnejši a najslabši diel aj ked o johnovi sa tu dozvedame dosť no nie je to ono.