Showtime (2002)

tak tento film sa vobec nepodaril uplna nuda, divim sa ze tak nadany herec ako Robert DeNiro isiel do toho aj po precitani scenara

Pan Bobr (2011)

ozaj krasny film mel gibson mohol by kludne za tento vykon dostať nominaciu, film ma bavil do sameho konca lebo som sa dokazal dokonale stotožniť s hlavnou postavou

Terminátor (1984)

Prelomový film pre ARNOLDA, može byt asi do konca života vdačny Cameranovi za to, že mu umožnil hrať v jeho úžastnom sci-fi projekte. Mela Gibsona ako terminatora si neviem predstaviť. Arnold sice už mal po premiere Barbara Conana iste miesto v Hollywode, ale kto vie či by jeho hviezda bola taka velka ak by nestvárnil TERMINATORA.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Nemám čo dodať, James Cameron sa timto filmom navždy zapísal zlatimy písmenami do dejín kinematografie a Arnold tiež, tento film je tak kvalitný že by si kludne zaslužil zopar oscarov.

Dvojčata (1988)

tak tento film je podla mna uplna kaliska na nedelne poobedie pre celu rodinu Arnie tu hra intelektuála a Danny zase jeho nepodarene dvojča pravy opak, no na koniec to všetko dobre dopadne

Souboj cti (1996)

tak tento film už somnou nerobi to čo ked som bol malý ale stale je pozeratelni suboje medzi jednotlivými bojovnikmy su ozaj dobre natočene

Až do smrti (2007)

no vyzera to tak že van Damme na stare kolena začína točiť filmy ktore nie su len o bitkách, rolu zavistleho pilicajta zahral ozaj skvelo fakt som mu to uveril

Shrek (2001)

tak toto je asi jeden z najužastnejšich pribehov ake kedy vznikli v animacii, oslik je ozaj haluzak

Madagaskar (2005)

vtipna partia hrošica, lev ,zebra a žirafa, malakoho by napadlo že madagaskar sa stane takym velkym hitom

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

ja som sa bavil aj pri druhom diele, užastná Zimmerova hudba na začiatku je fantasticka a podla mňa aj cely dej pribehu je pozeratelní.