Griffinovi (1999) (seriál)

Sem tam vtipná hláška, jinak jen trapárna, co nedává smysl a v jednotlivých dílech postrádá myšlenku, přítomnou v jiných seriálech, na které si Family guy hraje. Kdybych mohl jet s Cartmanem na tříkolce do televize nechat Family Guy zrušit, rád jim ty kapustňáky, kteří píšou scénáře, osobně otrávím, aby nám už nemohli zvracet na obrazovky. 30%

Terminál (2004)

Za poměrně irelevantní zápletku s trochou romantiky bych dal maximálně 1*. Tom Hanks přidává *. A za Catherine Zetu-Jones, na kterou se opravdu hezky kouká (avšak onanisté z klubu Gosling budou nepochybně urputně nesouhlasit) a ještě k tomu se celou dobu nadrženě usmívá přidávám ještě jednu hvězdu. Celkem tedy ****.

Argo (2012)

FIlm dobrý, zajímavé téma, ale docela nuda. Obraz demence muslimů na začátku = zábava + trocha napětí na konci (ale všichni víme, jak to dopadne). Jinak děsná nuda.

Děti ze stanice Leningradská (2005)

Doposud jsem si nemyslel, že by mi mohlo být někoho bez domova líto. Vlastně jsem myslel, že lítost neznám. Kdyby ty děti neměly bílou pleť, pravděpodobně bych ji i nadále neznal.

Pád Bílého domu (2013)

Docela dobrá a poměrně "reálná" akčňárna. Bylo by to i na 75%, ale jak již název filmu napovídá, je zde přítomen silný amerikánismus. Takže 40%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Za tři série jsem si nedokázal vybrat oblíbenou postavu, protože jedna je horší než druhá. Seriál má postupně klesající spád, klesající zábavnost a postavám i scénáristům konstantně stoupá debilita. V poslední sérii se Walking dead změnil na Talking dead. 60% max.

Tři mušketýři (1993)

Evropské dějiny zkomolené nejdříve knihou a pak také Hollywoodem. A tyhle paskvily dnes utváří obraz historie v očích lidstva....

Pozemšťan (2007)

Film na zamyšlení. Dal bych 5*, ale nesnáším, jak nám Hollywood neustále vnucuje budhismus.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Angelina Jolie rozhodně není moje oblíbená herečka (kachny mám rád na talíři, ne v televizi). Filmy s ní nemám rád a tenhle není výjimkou. Dějově totální blbost, po stránce realističnosti jen o trochu lepší než Wanted. 35%