Chameleon (1996) (seriál)

Velmi dobrá první série se zvrtla v za každou cenu pokračovací klasicky americkou sračku!

Šmoulové (1981) (seriál)

Celkem o hovnu soudruhu

Star Trek VII: Generace (1994)

Jistým způsobem jakoby symbolické předání žezla jednoho kapirána Enterprise druhému... Zajímavě propletená zápletka... ačkoli ke konci trochu otravné klasiky aneb "všechno-je-na-kapitánovi" (a to tentokrát dokonce na dvou!-) A také mi nějak uniklo, kam tvůrcům unikl původní Picard, ještě před doražením té vlny Nexu, že tak krásně vyklidil pole pro navrátivší se kapitány Kirka a Picarda?!?!?!

Samuraj (2003)

Překrásné spojení a zároveň poklona klasickým samurajským filmům, s novodobým kvreřežem, natočené s citlivostí a Kitanovým uměním vyprávět!

Sex ve městě (1998) (seriál)

Vhodný instruktážní pořad pro budoucí kurtizány (tzv.:Lepší Kurvy)

Fanoušci (2009)

Úžasný dabing - "Návrat Sagyho" / "Return of the Saga"

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tak strašně nevyužité zpracování knižního příběhu, jsem už dlouho neviděl! Nesnáším když filmoví tvůrci jasně předpokládají, že každý, do posledního idiota četl knihu! Naštěstí jsem jeden takový idiot, a úplnou náhodou sem tu knihu četl... jinak bych asi věděl úplný h... nevěděl bych zhola nic! Po úvodní ochutnávce únosu z Příčné ulice, Vás nechají zbytek filmu hladově čekat na úplné nic - jako by Vám v restauraci předložili menu, a až po devadesáti minutách Vám řekli, že už vlastně dneska nevaří! Kdyby se to alespoň pokusili zachránit scénou Kratiknotova chóru - ale ne, samozřejmě, jediná obstojná scéna musí být přece ve vystřižených scénách - aby se bylo na co dívat v bonusových materiálech, ne?-)

Star Trek III: Pátrání po Spockovi (1984)

Nějak mi není pomoci, ale pořád nechápu, že existují lidé, kteří jsou schopni považovat W. Shatnera za "solidního" herce! Jediná omluva pro ně je buďto fanatická oddanost fanoušků Star Treku, nebo úchylka na antiintelektuální kulturisty. Přijetí zprávy o smrti vlastního syna, by se u W. Shatnera dalo přirovnat k příjmutí informace o smrti nevlastní tchyně! Ale dost o neschopném herci. Christopher Lloyd je perfektní klingon, jen škoda že jeho charakteru nedali nějaký cíl... Kruge prostě vypadá, že mu vlastně nejde o nic důležitějšího, než nakopat někomu prdel, a je fuk, kdo a kde to bude a jestli při tom náhodou narazí na projekt Genesis nebo veřejnou knihovnu. Akce, spád, hloubka, humor nebo dokonce slavná logika - nic z toho se ve většině filmu neobjevilo, vyjma krásně hudebně laděné scény krádeže Enterprise, která stojí za víc než celý film. - Dvě ** jen za tu audiovizuálně geniální scénu.

Star Trek II: Khanův hněv (1982)

Z Původních ST Filmů Asi Nejlepší Dílo - Sice Si Nemohu Pomoci, Ale Kirstie Alley Se Na Saavik - Nebo Vulkánskou Ženu Vůbec - Nehodí. Shatnerův Nesčetněkrátý Pokus O Herectví, Raději Rozebírat Nebudu, Abych Tím Nemusel Shazovat Celý Film. Sice Je Tu Toho Ještě Dost, S Čím Si U ST Nemohu Pomoci, Ale To Jsou Spíš Osobní Názory Na Svět ST, A Nehodí Se Abych Tu Jimi Kritizoval Jinak Docela Slušný Film.

Zoolander (2001) odpad!

Na Parodii Je To Strašně Slabé, Ke Komedii To Má Hodně Daleko A S Úsměvností To Má Asi Tolik, Co Pohled Modrá Ocel... Jedinej Dobrej Fór, Bylo Až Úplně Na Konci To Sousoší "Hrdinů." Myslím, Že K Tomuto Filmu By Tu Měla Být Speciální Kategorie Mínus Jedna Hvězdička = Sračka!