96 hodin (2008)

Scéna únosu je tak výborně zahrána oběma herci, jak mladou dívkou, tak pouhým výrazem v Neesonově tváři, že mě na dvacet minut rozklepala, a musel jsem to pauznout a dojít si pro náhradní plínky. I když si kamera občas zahrála na béčkový kriminální seriál, celkově je film vysoce kvalitní, co do akčního filmu, a i heroický výkon stárnoucího otce-agenta, je docela uvěřitelný na rozdíl od většiny podobných snímků, kde klaďas vyřídí v mnohem delších mlátičkách mnohem větší partu týpků a bez zadýchání si k tomu pětkrát oběhne mnohamiliónové město.

Andělé a démoni (2009)

Velmi působivě sestavený příběh, kterému, žel-Božíčástice, chyběl dobrý závěr, ze kterého bychom si mohli něco, jako tomu bylo u Šifry, odnést... naopak přebýval zde překombinovaný mnohozávěr, ze kterého jsem během titulků sice moudrý byl... ale teprve půl hodiny po té, mi došlo, že jsem asi nepochopil - co vlastně kněz (McGregor) celou dobu sledoval? (a né že mi někdo řekne, že takovou průhlednou blbost jako stát se Popem!!!-)

Deset minut života (2005)

Vždy mne potěší, když spomaleně letící papír předhoní spomaleně letící kulku - Asi jen úvodní sekvence filmu, (která mimochodem vybízí chuť na úžasnou podívanou,) mi zabraňuje dát odpad! Tak strašně nevyužitý film jsem už dlouho neviděl - taková škoda - je to jako příšerné zpracovávání jinak docela zajímavých nápadů ve starém Star Treku.

Strážci - Watchmen (2009)

Velmi zajímavý "šedý" film, který nastiňuje jakousi podivnou rovnováhu - chvílemi strháva veškerou lidskost, smysl života i potřebu jej chránit a v momentech jiných, je opět vyzdvyhuje do nedosažitelných výšin našich tužeb!

Karcoolka (2005)

Zatraceně - to nebylo špatný!-)

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Občas nějaký ten dobrý herecký výkon s jinak naPrd seriálem nic neudělá.

Ong-bak (2003)

Bojové scény 100% - příběh 001%

Banánové rybičky (1999) (pořad)

mohlo to být lepší - nebylo to špatnéééé.... až to s Halinou definitivně seknéééé...