Sráči (2011) (TV film)

Bartoška si hraje na Al Pacina a nejde mu to, v celém filmu zaznívaji trapne hlašky ale jsem z třince takže jsem rád že se tam film točil a zazni to i ve filmu.

Až dojde ropa - drsné varování (2006)

Populisticky dokument který vidí jen temnou budoucnost .Absolutně se nezminuji o novych techlonogiich těženi z hloubek moře ,dále všechy "budouci" energie jsou neefektivni ?! vubec se nezminuji o Fuzi nebo Metanovem ledu. Neřict všechy možnosti je jako lhat !

Čtvrtý druh (2009)

Film ktery stoji jen na prvotni efektech ,jinak je to ubohé,ti mimozeštani jsou ale paka unašet lidi v přitomnosti kamer a vykradat blair witch je taky k smichu,na 99.9% to neni podle skutečnosti :-),nevim jake jsou statistiky ale když si cca 7% američanu myslí že byli unesni mimozemštany, tak se tenle film o vydělek bát nemusí :-)

Vyprávěj (2009) (seriál) odpad!

Sterilni ,nudne nezajimave ,postavy ve filmu jsou lechce předvidatlne jakse zachovaji vždy "poctivě",mega mediani masaš ČT1 nepřekryje dramaturgickou praznotu ! viděl jsem cca 3dily a děkuji už dalši nechci !

Pád do tmy 2 (2009)

Výprava,atmosfera,vyborna hudba a přislip pokračovani (lepši než trapne Saw) jestli jse budou točit takove horory do budoucna tenhle žanr nezemřel a to je dobře!

Děti (2008) odpad!

Vraždici 5leté děti ?!?!?! tohle bylo na mě moc,doslova stupidni film.