American Honey (2016)

skrátit o minimálně 1h a mohlo by to byt i za 5hvězd ale soundtrack jede !

Příchozí (2016)

Já jsem si do textilu neuprd , Terenc Malik jiinak ale stejně , celé to hraje amy adams a jeremy renner tak blbě stínuje , aspoń do toho nenasarali nějakou ekopičovonu ale námět je jak špatne srani, jsem rád za každe sci-fi i blné.

Truth (2015)

Film o proficich co trapně naletěli , jasna angažovanost holyudskych hvěst co JWB nemuseli , ještě že to blančetka nedotala vroce 2000 jinak by se svět zničil ten ekoterorista Al Gore , Redfor semi libil "dneska zájíma vic lidi rozhovor z učstníky reality show než přeživsím holokaustu , trošku jsem čekal že se nakonci v titukách potvrdí že JWB podváděl a že mu to pak dokázali a to se nepovedlo.

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Dobra amtosféra a takovéto temno, koukani do mrtvých oči z záčatku taky zbíra ale co mě maximalně sere je nedovysvětleny příběh buď ho neměli nebo žádny nebyl , byla to čarodějnice asi ne takže byla nevina a co jako ? Za tento gulaš pro mě za 3.

Plod noci (1990)

Unavné a těžko koukatelne, dal jsem to na po třetí a ještě mě bolelo břicho nakonec.

Sinister 2 (2015)

Horor je tuhle zhovadilou nudu dokoukat.

Síla života (1985)

Solidni temna sci-fi 80tka ktera je zbytečně douha a nedokaže udržet tempo,sestřihat a byla by to pecka.