Pod zemí (2014)

Skvělá mysteriozo mytologická jízda žádna parablbost !

Chraň nás od zlého (2014)

Slušny rozjezd se proměni v klasickou "lekačku" ,s nenestitelnou délkou 2h ! (tak 30min. bych vystřihal). ale co je nejhorši je uplna apsence logiky a ke konci upně nesnesitelně dementní (vymítani haha ). Doporučuji si pustit jako pozadí např. k vyřizováni meilu:-).

Zoufalci (2009) odpad!

Naprosto nekoukatelna sra*ka !

Zlo (2012)

Nejlepši ze všech "parablbaren".Oproti americkym "lekačkam" taky vše šlape jak má. Velice efektivni .Trošku sklamáni 3/4 filmu hon na ducha ale líbi s mi hlaška "jak máme ducha do prostěradla",ve filmu neni moc nelogičnosti to je tragedie většiny horor filmu . Jako fanoušek hororu jsem si to pustil po pulnoci a dobře se mi neusínalo ! :-) Dobře braťa!

Enderova hra (2013) odpad!

Být mi 11-13 tak řeknu ok ale když mi je 30 tak vidím najivní dětský film , kde hrajou hlavně děti a na hlavním hrdinovi jde vidět že má problem udělat dialog a nepomočit se přitom, dále trapná válečna propagnda ale nejvíc mě natom mě natom štve ale NUDA ! zajímavy je incetstní podtext filmu?!?. Silně neporučuju !!!

Poslední dny na Marsu (2013)

Vyberte elitu lidstva , pošlete ji na Mars pak ji nakažte zoombie virem a dívete jací jsou to Trotli ! Néé je ten zoombik je nej nemocný. Asi zanět spojivek ?!? (Ku*va ukopnu mu hlavu,ne!!!),nejhorší zoobiárna co jsem kdy viděl ale musim uznat že jako celek DOBRÝ :-)

Nejlepší trapasy (2013) (seriál) odpad!

Trapárna co ani nestoji za komentař.

Světová válka Z (2013) odpad!

Zombinarna slátnaa s rodinym filmem kde "Super Pitak " s výrazem dejte mi korunu (dolar) trousí jeden trapný dialog za druhým.Cely děj je nelogicky a chaoticky. Namět vypada že je skopirovaný z http://www.csfd.cz/film/895-28-dni-pote/ nedostižny ogrinal (zazni i hudba filmu jak se Pitt rozbije v letadle) a ta délka skoro dvě hodiny ?!?(Nojo "Pitak musí řict To bude v Pořadku") . Prostě SRAČKA !

Mama (2013)

Bubu ale jak se bát nebudu , zase nelogika diry ve scénaři , typicka lekačka a zavěr jak z E.T. ,"fakt jsem se dobře bavil" :-)

Lesní duch (2013)

Tak vyskoko efektivni devastace těla jsem dlouho neviděl , záběry pro otrle a to přebiji i slabinu filmu nelogiku děje a natvrdlé hlavní hrdiny.