Noc patří nám (2007)

Velice slibný začátek, který však nevyústil v nic nového a nepředvídatelného. Ten závěr je vlastně velká nuda...

Nekonečný příběh (1984)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek v dětství. Kamenožrout byl nej!

V Bruggách (2008)

Musel jsem přetrpět kopu tuctových filmů, abych se dostal k tomuto snímku. Klidně bych si však protrpěl vše znovu, kdyby na konci byl za odměnu opět skvělý Colin Farrell a jeho milující parťák Brendan Gleeson. V průběhu filmu si člověk říká: ,,Jéé, to je ale pěknej film." Jenže posledních cca 15 minut Vás takříkajíc "POSADÍ NA PRDEL". Móóc šikovný řežisér, říkám si. A asi se i trošku těším na další jeho snímek. :-)

Kobra 11 (1996) (seriál)

Ať si říka kdo chce co chce, tak je Kobra "nadprůměrný" TV seriál. Alespoň pro mě. Já vím, v každém díle člověk najde plno nesmyslných věcí, ale pobaví mě snad každý. Semir je navíc frajer, takže **** ! :-)

Otec rodiny (2000)

Moc pěkný film, který umí i v mladých lidech vyvolat rodičovské povinnosti a chuť na to mít děti... Néé teď vážně. Nemůžu za to, ale Nicolas Cage ve mně umí vyvolat spoustu emocí, kort když se jedná o takovéhle rodinné drama. Opravdu se mi to moc líbilo. Téměř dokonalý film!

Halloween (2007)

Začátek byl skvělý, jenže druhá polovina filmu? NUDA, pích, bum, prásk, pích, pích. KONEC

Funny Games USA (2007) odpad!

Příšerný, dlouhý, nudný, nezáživný...

Láska podle předlohy (2007)

Překvapivě dost povedený romantický film. Pravda, - je tak trošku víc pro naše drahé polovičky, ale zaujali mne herecké výkony a samozřejmě spousta okouzlujících slečen / dam. Příjemný film, výborný po nedělním obědě. 90%

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Kulervoucí akce plná střev, létajících končetin a useknutých hlav. Stallone opět potvrdil, že nestárne a jistě se předvede v dalších snímcích. (DOUFÁM!!!) Rambo 4 si jistě zasloužil víc než 90 minut. Možná první film, který mi přišel moc krátký. JOHN umí zabíjet s grácií. Scénu s lukem si přehraji ještě x krát. Ale i s hlavním "BOSEM" si pohrál "pěkně" ! Zkrátka... - Komu nevadí ve filmu "troška" té krve, měl by sáhnout po tomto snímku.

Exterminátor (1990)

V době kdy mi bylo cca 10, mě tenhle film děsil brutálně!