Simone (2002)

Nesmíte se na mě nikdo zlobit, ale když si tady čtu komentáře některých jedinců, kteří prostě nemůžou pochopit, že S1m0ne je SCI-FI, je mi do smíchu. Jistě že je ve filmu spousta hloupostí, spousta věcí, které nejsou možné, ale o tom přeci science fiction je! Mě snímek učaroval a spolu s "oblblými" fanoušky, jsem Simoně fandil! Al Pacino je skutečně mistr...

Insomnie (2002)

Špičková kriminálka, které nevévodí nikdo jiný, než Al Pacino (jak jinak). Ještě jsem zdaleka neviděl všechny filmy s ním, ale Insomnia bude v pomyslném žebříčku někde na vrcholu. Christopher Nolan dokázal, že stačí několik akčních scén a stejně budete tajit dech a zatínat zuby... Takhle si představuji filmový zážitek! (Když nemám co vytknout, znamená to 100%?) Ano, 100%!

Červený pás (2008)

To jsem snad ještě nezažil. Když se film konečně rozjížděl, začínalo to být zajímavý, zčerná obrazovka a vyjede první titulek... 50% za půlku filmu, zbytek doufám vyjde časem!

Po sexu (2007)

Velice příjemná podívaná, kde mě nejvíce pobavila právě poslední z osmi vyprávěných povídek. Co mě zklamalo? Tak zaprvé Mila Kunis (hrála sprostou lesbičku) a příliš moc gayů na jeden film! Ano, jsem homofóbní. Tak jako tak, dobrá komedie. :-)

Ten Největší (2007)

Dlouho jsem neviděl takhle povedenou parodii. Rob Schneider dal na prdel všem ;D Můžu vřele doporučit!

Kopačky (2008)

Tak tomuhle filmu nechybí nic. Je vtipný, zábavný, romantický, dojemný a sexy. Sexy je hlavně ukrajinská kráska Mila Kunis, která vás dostane stejně jako mého oblíbeného hrdinu Marshla (HIMYM) :-) Ten to výborně napsal a ještě lépe zahrál!

Vítej doma (2008)

Nic nového pod sluncem, pár vtipných scén, klasický happy-end. Dokonce i psaní tohoto komentáře nebylo nikterak zábavné ;D Škoda, že mám rád Martina Lawrence. Jinak bych se snad ani neodvážil pouštět "Vítej doma!"

Určitě, možná (2008)

Dostal jsem přesně to co jsem chtěl. Milou a svěží romantickou komedii, se sladkým koncem. Od začátku byla mou favoritkou slečna od kopírky. A Vaše? Krásných 80%

Wanted (2008)

Než začnu hodnotit, je třeba si říci, že Wanted není žádný super-realistický akčňák. U většiny scén jsem se smál jen tomu, co to sakra ten rejža vymyslel, ale v konečném důsledku to funguje skvěle a nenudí ani na vteřinku. Očekávejte tedy bláznivé honičky, zatáčející kulky, pendolino na sra*ky, Václava Klause, ale hlavně - skvělé herecké výkony a skoro dvě hodinky skvělé zábavy. He's the man!

Bezstarostný sex (2007)

Originální, vtipné a ze života. Koukali jsme na to s přítelkyní a cca od půlky si nic z filmu nepamatuji, ale napravím to.