Mexická jízda (2001)

Mexická jízda na mě nějak nepůsobila. Třeba to bylo extrémně špatným českým "dabingem"... Proč v uvozovkách? Přišlo mi, že si deset kamarádů sedlo k mikrofónům a četli... Za to sice film nemůže, ale ani tak jsem nenašel momenty, kde bych se bavil, dojal nebo prostě jen koukal s otevřenou pusou. Konec zachránil alespoň tři hvězdy. 50%

Rocky IV (1985)

Spolu s prvním dílem, určitě nejlepší kousek. Rockyho "kolega" a přítel Apollo je zabit Ivanem Dragem a začne příprava na pomstu. Pomsta to byla skvělá Rocky! Děkujeme...

Rocky (1976)

Jako malej kluk sem Rockyho miloval a mám ho rád pořád. Sylvestr Stallone je můj nejoblíbenější herec a tenhle film z něj udělal to, co je dnes. Je to prostě "Italskej hřebec!"

Procitnutí v Garden State (2004)

Netrvalo dlouho a Zach Braff se mi dostal pod kůži a každý film, kde se ukáže, stojí za to. Je pravda, že zpočátku byl tento film, dá se říct nudný - bez šťávy. Jenže pak se v čekárně objeví roztomile dotěrná Natalie Portman a film chytí ten správný náboj a grády. Milovníci romantických komedií by si tento kousek neměli nechat ujít .... Nesmím zapomenout na skvělý soundtrack, který mi v těchto dnech zpříjemňuje život. Výborná práce Zachu! - 90%

Prodám šéfa zn. spěchá (2006)

Zpočátku to vypadalo na hodně dobrou komedii, ale ten závěr mi přišel dost přehnaný. Vtípek za vtípkem, ale já se nesmál ... Tři hvězdy jsou za první polovinu filmu a za Zacha Braffa (né nekoktám :-) 50%

P.S. Miluji Tě (2007)

Nečekal jsem, že se příběh rozjede tak rychle, ale vůbec mi to nevadilo. Celé dvě hodiny v kině utekly jako voda a několikrát jsem byl nucen zatlačovat slzu :') ... Pro milovníky romantických komedií nutnost, pro ostatní určitě skvělý zážitek. 95% P.S. Vždyť vy víte...

Zkurvená noc (2003)

Pokud čekáte něco extra, tak jste na špatné adrese. Pokud však chcete jen zahnat dlouhou chvíli, tak Vám "Zkurvená noc" určite noc nezkurví ;-) 70%

Mr. Brooks (2007)

Dámy a pánové, z toho konce se mi rozbušilo srdce ....... Táák, tlukot zpomaluje, takže můžu začít. - Kevin Costner zahrál fenomenálně a dokonale se se svým "temným" protějškem (William Hurt) doplňovali. Proč jsem dal čtyři hvězdy? Protože Demi Moore byla opravdu otřesná. Její postava mi byla protivná od první scény a přesřelka ke konci filmu vše jen potvrdila. Povedený thriller - 80%

Svatba ve třech (2005)

Takhle to přece v životě nefunguje. Tohle je hraná, lesbická pohádka, jejíž zápletka Vám bude jasná v prvních dvaceti minutách. Ten přeslazenej konec tomu jenom nasadil korunu. Ženský, co nám kradou ženský... Víc k tomu snad ani není třeba psát. 40% edit1.: Všiml jsem si toho až teď, ale český název je skutečně stupidní (viz. Brygmiho komentář).

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Po první episodě musím říct, že je to vskutku originální počin a jestli udrží kvalitu na stejné úrovni i v dalších dílech, tak přihodím ještě hvězdičku. Černý humor v tak barevném světě? Zajímavé :-) Zatím - 80%